Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

We wtorki ratusz znów czynny do 18-tej


Od 22 czerwca br. Urząd Miasta Mława ponownie będzie pracował we wtorki w godzinach od 8:00 do 18:00. Po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczna i obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi urząd przywraca dziesięciogodzinną prace we wtorki. W pozostałe, robocze dni tygodnia ratusz czynny jest  w godzinach 8:00 a 16:00.


źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olbrzym
Olbrzym
2 lata temu

Bardzo dobra decyzja. Ogólnie rzecz ujmując to urzedy są dla obywateli pracujacych a nie tylko dla emerytow czy leniwej niepracującej patologii więc powinny być otwarte tak aby obywatel pracujacy mógł załatwic sprawy w urzedzie czyli
codziennie do 20:00.
A radni powinni mieć posiedzenia w soboty przecież to dodatkowe zajecie a nie urywanie się z pracy w dni powszednie.

Śmietana Stanisław
Śmietana Stanisław
2 lata temu

Bardzo świetna decyzyja naszych włodarzóf. Powinnien być ten magistrat do 20 czynny ażebym zdanżał załatwić sprawy biurowo urzendowe z mojom Dżesikom jak zamkne swoje pienciogwiazdkowe bióro. Prowadzenie rozlicznych interesów w naszym goradzie jest cienszkie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x