Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do tańca zagrał Zespół Project


DISCO PARKiet – to organizowany przez Miejski Dom Kultury cykl potańcówek w miejskim parku. Mimo upalnej pogody, nie brakuje chętnych do zabawy przy dźwiękach muzyki na żywo. W minioną sobotę do tańca zagrał Zespół Project.


red.

fot: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MECHANIK
MECHANIK
2 lata temu

WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA – NIESTETY

CVDD
CVDD
2 lata temu
Reply to  MECHANIK

niech się ludzie bawią , a zespół nie był najgorszy z tego co wiem .

Śmietana Stanisław
Śmietana Stanisław
2 lata temu
Reply to  MECHANIK

Mechanik kiedy oddasz mi i mojej Dżesice nasze ałdi Q10 z naprawy? Obuzie pszes ciebie spuźniamy się z otfarciem naszego pienciogwiazdkowego bióra. Ludzie nie mogom załatwiać spraw urzendowych.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x