Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Adam Łoboda Najlepszym Zawodnikiem serii zawodów Pływackich Od Młodzika Do Olimpijczyka


W dniach 19-20.06.2021 odbyły się na warszawskim  basenie CRS Bielany Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 lat w pływaniu. W zawodach tych wziął udział Adam Łoboda rocznik 2011 – mławianin (uczeń 4 klasy Społecznej Szkoły Podstawowej Wyspianum w Mławie) reprezentujący swój klub pływacki MPKS ORKA Ciechanów.


Zawody te są sprawdzianem dla zawodników we wszystkich stylach. Zawodnicy korespondencyjnie rywalizują z zawodnikami z całej Polski ponieważ zawody dla rocznika 2011 odbywają się w podobnym czasie na terenie całego kraju i na początku lipca powstanie ranking ogólnokrajowy.

Adam Łoboda wystartował w czterech stylach zdobywając trzy medale oraz ustanawiając nowe rekordy życiowe.

– 50 m. stylem dowolnym – srebrny medal,

– 50 m. stylem grzbietowym – złoty medal,

– 100 m. stylem zmiennym srebrny medal,

– 50 m. stylem klasycznym 9 miejsce.

– Czasy jakie osiągnął Adam śmiało w klasyfikacji generalnej zawodników z całej Polski umieszczają go w pierwszej 5 najlepszych zawodników a w stylu grzbietowym na 1 m-cu. Są to kolejne sukcesy młodego mławianina, bo w zeszłym tygodniu Adam Łoboda został również Najlepszym Zawodnikiem całej serii najmocniejszych zawodów Pływackich Od Młodzika Do Olimpijczyka w sezonie 2020/21. Zostanie najlepszym zawodnikiem całej serii Od Młodzika Do Olimpijczyka jest tym większe, że do tej pory nikt z Mławy, powiatu Mławskiego oraz okolic nie osiągnął takiego sukcesu i to dwa lata z rzędu w historii OMDO. Adam śmiało rywalizuje z najlepszymi zawodnikami z całej Polski. Myślę, Mława ma czym się pochwalić, w tej chwili Adam jest w pierwszej trójce najlepszych zawodników w Polsce w swoim roczniku – cieszy się Artur Łoboda – ojciec naszego pływaka.

Informacje szczegółowe z zawodów 19-20.06.2021 z wynikami można znaleźć pod linkami:

http://livetiming.pl/contest/7fcac9c7-040f-4df4-b509-792d95251ece

http://live.livetiming.pl/grabiec/2021/06_20_warszawa/index.html

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x