Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MDK zaprasza na Jarmark Wojciechowy


Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich przedsiębiorców i rzemieślników z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich dzieł i wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM i MŁAWSKICH TARGACH PRZEMYSŁOWYCH.


Impreza odbędzie się 10 lipca 2021 r., a wystawcy ustawią stoiska na ulicach 3 Maja, Chrobrego i Starym Rynku.

 MDK zachęca do wystawienia swoich stoisk bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 2 lipca 2019 r.

Zapisy i informacje udzielane są telefonicznie lub e-mailowo:
tel. (23) 654-35-85
e-mail:e.krzykowska@mdkmlawa.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x