Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ninja Warrior Polska. Kibicujemy Patrykowi


To druga próba sił mławianina, Patryka Podlińskiego na torze ninja w znanym telewizyjnym show. Patryk wziął udział w castingu do kolejnej edycji programu  Ninja Warrior Polska. W poprzedniej edycji, w marcu tego roku świetnie poradził sobie z eliminacjami, ale potem zabrakło nieco szczęścia.


– Mam nadzieję, że będę mógł wystąpić po raz kolejny na Arenie Gliwice i pokonać nieszczęsne piłki. Dam z siebie wszystko aby poprawić mój wcześniejszy występ – zapowiada Patryk.

Oczywiście, kibicujmy naszemu uczestnikowi i czekamy na nowe odcinki czwartej edycji programu, oczywiście z udziałem Patryka.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x