Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gasili pożar dzikiego wysypiska śmieci


fot. ilustracyjne


Wczoraj około godziny 10-tej,  strażacy gasili pożar dzikiego wysypiska śmieci zlokalizowanego koło lasu między Garkowem Starym a Garkowem Nowym (gm. Szreńsk). Na miejscu działania prowadziły zastępy JRG Mława oraz OSP Szreńsk.

– Pogoda taka jak teraz sprzyja pożarom. Prosimy aby nie wyrzucać śmieci nie tylko w okolicy lasów ale wszędzie tam gdzie miejsca te nie są przeznaczone do składowania odpadów.

Pamiętajmy także o tym że w lasach żyją zwierzęta a nasze nieodpowiedzialne postępowanie niszczy naturalne środowisko zwłaszcza dla tych zwierząt – apelują szreńscy strażacy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x