Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszył nabór wniosków na wymianę pieców


Od wczoraj w mławskim ratuszu rozpoczął się nabór wniosków o dotacje na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła. Od tego roku z budżetu miasta można otrzymać  30 proc. wartości środków kwalifikowalnych. Kolejne 60. proc. mieszkańcy mogą uzyskać z rządowego programu „Czyste Powietrze” i w ten sposób uzyskać dla siebie najlepsze, pod względem ekonomicznym, rozwiązanie. W pierwszym dniu naboru do ratusza wpłynęło 50 zestawów wymaganych dokumentów.


Wnioski można składać do 30 września br., jednak pula środków jest ograniczona. W tym roku wynosi 200 000 zł. O przyznaniu dofinansowania będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Szerszą informację dotyczącą wymaganych dokumentów, wraz z załącznikami, można znaleźć  TUTAJ.

Osobom zainteresowanym złożeniem wniosków o dotację w programie „Czyste powietrze” lub o dotację celową z budżetu Miasta Mława udzielą pomocy pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Mława. Zainteresowani konsultacją w sprawie dotacji mogą zgłaszać się do ratusza od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-10:00.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xawery
Xawery
2 lata temu

Skladajacy wnioski sie ciesza, pewnie nie czytali tego, programu o tych dotacjach, w ktirym ktos wybitnie madry” umiescil punkt, ze wnioski beda rozpatrywane po upszednim sprawdzeniu czym bylo opalne mieszkanie , i wytedy komisja rozpatrzy wnisek, ale to ma sie odbyc dopiero w LISTOPADZIE !!! to znaczy ze remont mieszkancy beda przeproeadzac mogli dopiero w GRUDNIU, i wtedy kiedy czas na ogrzewanie to trzeba zgodnie, z ta instrukcjo, przeprowadzac remont!! powstaje pytanie co zq fachowiec w Ratuszu takie bzdury wymyslil.

mądrzejszy
mądrzejszy
2 lata temu
Reply to  Xawery

bzdury piszesz. jednak czytanie ze zrozumienie to u nas w kraju wciąż rzadka umiejętność.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x