Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ogłoszenie o konsultacjach projektu Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021-2027


Powiat Mławski serdecznie zaprasza mieszkańców oraz przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw działających na terenie Powiatu do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie „Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021-2027”.

Konsultacje polegają na zaprezentowaniu wyników diagnozy i projektu dokumentu Strategii oraz dyskusji nad przedstawionymi propozycjami. W trakcie konsultacji jest możliwość zgłaszania propozycji zmian do projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021-2027”. Dokument Strategii składa się z trzech części:

Część 1 – zasadnicza część Strategii, zawierająca wnioski z przeprowadzonej diagnozy, obszary działań strategicznych, w tym cele i działania, oraz sposób realizacji Strategii,

Część 2 – Aneks (w jednym pliku z Częścią zasadniczą), zawierający analizę statystyczną i opisową charakterystykę Powiatu,

Część 3 – Raport z badania wśród mieszkańców, zawierający szczegółowe wyniki z badania ankietowego.

Projekt dokumentu Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021-2027 i Formularz konsultacji społecznych dostępny jest na stronie:www.powiatmlawski.pl

Aby zgłosić uwagi lub propozycje do przedstawionego dokumentu należy skorzystać z „Formularza konsultacji społecznych”, który dostępny jest w załączniku. Można także przesłać wiadomość za pośrednictwem poczty,faksem na nr 23 655 26 22, za pomocą środków elektronicznych (drogą mailową – [email protected],[email protected]lub poprzez ePUAP – /powiatmlawski/SkrytkaESPlub/powiatmlawski/skrytka,oraz osobiście w siedzibie Starostwa (sekretariat),  ale wiadomość powinna zawierać wszystkie informacje, które są wymagane w formularzu, czyli: dane osoby zgłaszającej, wskazanie części dokumentu, którego dotyczy uwaga oraz propozycji zmian, w tytule e-maila należy wpisać „konsultacje Strategii”.

Dokument jest również wyłożony do wglądu w wersji papierowej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6 wraz z możliwością składania uwag na dedykowanym formularzu w wyznaczonym miejscu na parterze w budynku  Starostwa.

Wnioski / uwagi / propozycje zmian dokumentu oraz propozycje zadań można składać w terminie do dnia 22.07.2021 r.

Organem właściwym do rozpatrzenia wniosków jest Zarząd Powiatu Mławskiego.

Wnioski złożone po upływie w/w terminu pozostaną bez rozpatrzenia (art.41Ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.)

Osoba do kontaktu: Piotr Witkowski tel. 23 655 29 81

Projekt Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021-202

Formularz Konsultacji Społecznych – Mława nowy

 

 

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
srs
srs
1 rok temu

o kant du.. te całe konsultacje. np. zapytajcie Pana starosty i Pana wójta kiedy byli na spacerze z żoną nad zalewem . Odpowiedź brzmi nigdy.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  srs

Jak nie ma pomysłu na zalew to zostawcie go przyrodzie , zrobić obszar chroniony czy jak to zwał niech chociaż zwierzęta pożytek mają i skończymy ten temat w końcu .

z bliska
z bliska
1 rok temu
Reply to  srs

Tego tematu nie można kończyć wręcz przeciwnie trzeba monitować pisać może wreszcie coś się ruszy,może wreszcie odpowiedzialny MOSIR i Pan JANKOWSKI, wezmie sie za robote i uporządkuje teren, czy te samochory muszą wjeżdzać, nad brzeg ZALEWU NIE!!!! niech wróci pomost, niech wrócą kajaki i rowery wodne. Zastanawia mnie fakt co robią Radni Miejscy, czyżby nie widzieli tego problemu. BURMISTRZ MIASTA po dyskusji na fejsie dostrzegł ł problem ale czy to przyniesie jakieś zmiany na lepsze. A MOŻE WARTO PANIE STAROSTO RAKOWSKI ZORGANIZOWAĆ TAKIE SPOTKANIE — WÓJTA LIPOWCA –BURMISTRZA KOWALEWSKIEGO I PANA STAROSTY NAD ZALEWEM RUDA ????? spotkajcie się z mieszkańcami, zobaczcie na żywo jak ten teren wygląda, a teren ten warto przywrócić mieszkańcom, bo nie wystarczy tylko zatrudnić ratowników ??? przestańmy czekać na spełnienie obietnic PANI POSEŁ Z CIECHANOWA—-która z pewnością już korzysta, z podobnych warunków gorącego lata w CIECHANOWIE, ale w Mławiema to się stać dopiero 26.06 2021, NO A TERAZ SZANOWNI MIESZKAŃCY PODCZAS TYCH UPAŁOW SIEDZCIE W DOMACH PODCZAS TYCH UPAŁOW, chyba ze chcecie korzystać z kąmpieli nad ZALEWEM, ale ponieważ, nie ma tam ratowników czynicie to na własną ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!!!

Xawery
Xawery
1 rok temu

Bardzo sluszna propozycja, moze wreszcie cos sie ruszy w sprawie Zalewu, PANIE STAROSTO, MYSLE ZE WARTO TO PROPOZYCJE UMISCIC, W STRATEGI ROZWOJU POWUATU. Wladze Starostwa swym dzialaniem winny wreszcie, pomoc miastu, w ramach wspolpracy,vbo gdyby nie 2 Radnych od Kowalewskuego, to nie bylo by tej zmiany ?? A o tym Panie Starosto Rakowski winien Pan pamietac !!!!!

Alina
Alina
1 rok temu

A co Rakowski zrobił dobrego w ostatnim czasie dla miasta? Dobra kasą i tyle. Powinien pan podzielić się dochodami.

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Alina

Alina– zadajesz pytanie, tak jak bys nie wiedziala co zrobil RAKOWSKI– ano mogl zrobic byl BURMISTRZEM MIASTA, OBECNIE STAROSTA, ale jego osiagniecia sa mierne, po iprostu nic nie zrobil, dzialal tak aby nikomu nie zaszkodzic, i nikomu z mieszkancow, sie nie narazic.

z bliska
z bliska
1 rok temu

Panie STAROSTO RAKOWSKI—-APELUJE DO PANA!!! aby w ramach tej KONSULTACJI strategi rozwoju POWIATU MŁAWSKIEGO, doprowadzić wreszcie do spotkania WŁADZ MIASTA MŁAWY— Z WÓJTEM GMINY LIPOWIEC, aby wreszcie przerwać ten zaklęty krąg ZALEWU RUDA, z którego bardzo licznie korzystają, nie tylko mieszkańcy miasta, ale także mieszkańcy gmin powiatu MŁAWSKIEGO. Najwyższy czas bo ten obiekt niszczeje zamiast się rozwijać. APELUJĄC MAM NADZIEJE ŻE WRESZCIE DOJDZIE DO SPOTKANIA — STAROSTY –BURMISTRZA — WÓJTA !!!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x