Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs „Bezpieczni w sieci”. Wyróżnienia dla uczniów SP 3


Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie ogłosił konkurs plastyczny „ Bezpieczni w sieci”. Celem konkursu było wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z Sieci Internet oraz uświadomienia potrzeby ochrony swojej prywatności.


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 przystąpili do konkursu , wykonując bardzo ciekawe prace. Spośród 120 prac, które wpłynęły z naszego powiatu jury postanowiło wyróżnić wytwory plastyczne następujących uczniów SP 3:

Tuchewicz Malwinka, klasa IV a,
Czupryn Aleksander, klasa VIa,
Maciejewska Julia, klasa VI b,
Waśniewska Daria , klasa VI b,
Najduk Oliwia, klasa VII a.

Gratulujemy serdecznie sukcesu, życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x