Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jan Olczak z SP nr 2 laureatem Lekturowych memów


Uczniowie SP nr 2 są wszechstronnie uzdolnieni i mimo utrudnień powodowanych nauczaniem zdalnym, brali udział w różnych konkursach pozaszkolnych.


W lutym bieżącego roku wpłynęło do naszej szkoły zaproszenie do konkursu powiatowego pt.: LEKTUROWE MEMY. Konkurs ten wymagał nie tylko umiejętności informatycznych, ale przede wszystkim sprawdzał znajomość lektur oraz poczucie humoru uczniów. Uczniowie mieli zatem możliwość zaprezentować swoje pasje czytelnicze w nowoczesny sposób.

Spośród przeszło stu osiemdziesięciu prac jury wyłoniło uczniów nagrodzonych i wyróżnionych. W gronie najlepszych w powiecie znalazł się Jan Olczak z klasy 7a, który zajął II miejsce. Gratulujemy!!!!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x