Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ekstremalne emocje. Wygraj bilety na pokaz kaskaderski w Mławie


Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządnej dawki adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj – pokazy w Mławie odbędą się w przyszły wtorek – 22 czerwca br., na  placu manewrowym LOK przy ul. Narutowicza.

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy, muzyka, efekty świetlne z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to przecież ich specjalność!!! 

W trakcie widowiska publiczność obejrzy:

  • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • KONTROLOWANE WYPADKI,
  • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
  • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
  • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
  • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
  • A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
  • JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
  • I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
  • oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK!

Najmłodsi fani motoryzacji i pokazów kaskaderskich będą mogli zupełnie ZA DARMO przejechać się jednym z potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

UWAGA! Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem!!!

MŁAWA

22.06 WTOREK 20:00

PLAC MANEWROWY LOK

ul. Narutowicza 19


Mamy dla naszych Czytelników 5 darmowych wejściówek na to niecodzienne widowisko. Co zrobić, by otrzymać bilety?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „W którym roku powstał pierwszy na świecie monster truck i kto był jego konstruktorem?”, a odpowiedź wysłać mailem na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl (w wiadomości prosimy podać imię i nazwisko). Na maile czekamy dziś (18.06.2021 r.) do godz. 18:00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą mailem na pytanie konkursowe.

Do zabawy zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat! 

Regulamin konkursu [pdf]


 

Konkurs partnerski

Materiały R-Stunts

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]