Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prawdopodobnie wjechała na czerwonym [FILM]


Ku przestrodze dla kierowców, a właściwie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego Doskonały przykład na to, że chwila nieuwagi może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze lub nawet tragedii!


W miniony wtorek około godziny 14:40 w Płońsku na skrzyżowaniu ulicy Mikołaja Kopernika z ulicą Szkolną doszło do zderzenia trzech pojazdów. Z ustaleń wynika, że kierująca citroenem 56-latka z gm. Baboszewo jadąc ulicą Szkolną od ulicy Grunwaldzkiej, na skrzyżowanie prawdopodobnie wjechała na czerwonym świetle. Jej auto uderzyło w volvo jadące ulicą Kopernika od strony ul. Młodzieżowej, które następnie uderzyło w forda jadącego ulicą Kopernika w przeciwnym kierunku. Fordem kierował 43-letni płońszczanin. Dwie osoby podróżujące volvo (w tym 23-letni kierowca mieszkaniec gm. Płońsk) zostały przewiezione do szpitala na badania. Na szczęście doznały jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Do szpitala trafiła również 56-latka, która w czasie interwencji służb ratunkowych źle się poczuła.
Na nagraniu z kamer monitoringu miejskiego widać moment zderzenia pojazdów.

Źródło: Policja Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x