Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złoci medaliści Olimpiady Sportowej w MPS nr 3 [FOTO]


Do Olimpiady Sportowej w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie stanęły  w podziale na grupy: Gumisie, Niedźwiadki i Pszczółki, a także 0a, 0b, 0c.


Atmosfera w tym dniu była wspaniała. Dzieci bawiły się doskonale, a na ich twarzach gościł uśmiech. Cel, jakim było wzbogacenie przeżyć przez szlachetne współzawodnictwo został zrealizowany w 100% . Udział w konkurencjach sportowych był dla dzieci okazją do kształtowania postawy prozdrowotnej. Każda sportowa rywalizacja budzi emocje, ale największe wzbudziło przeciągania liny. Jak przystało na Olimpiadę, podczas uroczystości zakończenia, każdy uczestnik otrzymał medal za zajęcie I miejsca.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x