Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystąpiła w weselnym show, niedawno nagrała nowy utwór


Agnieszka Jankowska występująca jako Angel nawiązała współpracę ze studiem Vanila Records. Niedawno nagrała utwór pod tytułem „Kocham Cię nad życie”. a tuż przed pandemią występowała w  disco-polo show „Disco Band Weselny Show”. O tej muzyce i inspiracjach rozmawiamy z Agnieszką „Angel” Jankowską.


– Scena, muzyka i śpiewanie to Pani żywioł. Jak się Pani czuła w czasie, kiedy nie można było występować na scenie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym?

Angel: Witam. Mimo obostrzeń oraz zakazów i nakazów ja nadal radziłam sobie dobrze. W wyniku mojej ciężkiej pracy na RStudio w Kaliszu z szanownym panem Robertem Balcerzakiem powstał nowy utwór Angel pod tytułem „Kocham Cię nad życie”. Tekst piosenki, aranżacja oraz linia melodyczna jest w całości mojego autorstwa. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się stworzyć nowe projekty. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym na scenie nie mogłam występować, gdyż wszyscy artyści mieli zakaz. Czułam w tym momencie pustkę, której nie dało się wypełnić. Dostałam bardzo dużo wiadomości z zapytaniem kiedy kolejne koncerty, gdzie będzie można mnie zobaczyć. W odpowiedzi informowałam publicznie co dzieje się w branży muzycznej na dany moment, w live on-line mówiłam o tym, że brakuje mi kontaktu z ludźmi którzy przyjeżdżali na moje występy i mobilizowali do tworzenia kolejnych projektów.

– A więc kiedy pierwsze Pani występy?

Angel: Obecnie są to występy zamówione prywatnie, więc nie mogę na takie zaprosić słuchaczy Angel. Dla mnie po tak długich oczekiwaniach sezon zaczął się wraz z czerwcem. Moi graficy opracowali już ofertę koncertową która sukcesywnie pojawia się w urzędach miast i gmin. O terminach będę informować publicznie.

– Kiedy Pani nawiązała współpracę z wytwórnią Vanila Records ?

Angel: Firma Vanila Records zaakceptowała mój najnowszy projekt. Współpracę zapoczątkowałam w tym miesiącu czyli czerwcu. Nie ukrywam że w sylwestra zapisując swoje marzenia, zapisałam również współpracę z tą wytwórnią. Było to jedno z moich marzeń które udało się spełnić,  za co jestem serdecznie wdzięczna.

– Co ta współpraca oznacza dla Pani?

Angel: Są to dla mnie nowe możliwości. Dzięki temu otwiera się dla mnie nowy etap w życiu i  pojawia kolejna droga show biznesu którą pragnę podążać. Muzyka jest dla mnie zamiłowaniem.

– Występowała Pani w show, na czym polegał ten program?

Angel: Miło mi że pyta Pan właśnie o ten show. Było to dla mnie kolejne wyzwanie w którym odnalazłam się od samego początku. Moja praca polega również na tym by zrobić weselny show. W programie „Disco Band Weselny Show” pojawiłam się z nowym projektem do którego zaprosiłam  indywidualnie trzech artystów.  Wystąpiliśmy pod nazwą „Wszystko jedno”.  Jury zaufało nam od samego początku co bardzo mobilizowało nas do prób i pokazania kolejnego nowego show. Jestem wdzięczna za opinie i słowa uznania, z szacunkiem wspominam słowa Magdaleny Narożnej, Jakuba Urbańskiego, Sławomira Świerzyńskiego oraz Norberta Bieńkowskiego.

– Jak Pani wrażenia i  co pani dał występ w tym muzycznym show?

Angel: Byłam podekscytowana tym, jak ciepło i serdecznie przeprowadzono nas przez poszczególne etapy. Osoba która jako pierwsza przywitała mnie na pro castingu to Katarzyna Piechnik która  sukcesywnie wprowadzała w nasz grafik zasady współpracy bez czego nie ruszyli byśmy z miejsca. Uśmiech Pani Kasi pamiętam do chwili obecnej. Takie chwile pozostają w sercach na całe życie. Dzięki poszczególnym osobom od realizacji dźwięku, scenografii, aranżacji, oświetlenia, cateringu oraz innych czynności „Wszystko Jedno” znalazło uznanie i  jury dało nam szansę. Tak znaleźliśmy się w półfinale. Disco Band Weselny Show pozwolił nam pokazać się z repertuarem coverowym.  Dla mnie było to wyjątkowe nowe doświadczenie. Moją myślą przewodnią od początku programu było utrzymanie uśmiechu na twarzach jury oraz słuchaczy przed telewizorami. Myślę że takie programy uczą odwagi, pokory, dają również pozytywną energię która towarzyszy mi za każdym razem gdy pojawiają się pytania na ten temat. Nie spodziewałam się tego że zajdzie to aż tak daleko z czego jestem dumną.  Zachęcam do brania udziału w castingach.

– Niedawno pojawił się teledysk do Pani nowego utworu „Kocham Cię nad życie”?

Angel: Teledysk pokazuje  zakochaną kobietę . W jej życiu szybko następują zmiany na dobre i złe. Tak jak mój tekst opisuje kobietą ciągle jest zakochana w mężczyźnie jednak nigdy o tym nie mówi. Kobieta chcę by było to tajemnicą jednak potrzebuję jego przytulenia, bo kocha go tak bardzo. On wie że ona ma tylko jego i zawsze czeka na to by napisał wiadomość. Tak kocha go nad życie.

– Komu dedykowany jest utwór, kogo Pani kocha skrycie idąc za słowami pani piosenki?

Angel: Ja kocham moje dzieci jednak jest to miłość matczyna. Jeżeli zakocham się nad życie w mężczyźnie to myślę że również poinformuję o tym publicznie. Utwór jest dedykowany mężczyznom  którzy nie zauważyli że kobiecie na nich zależy i poświęca dla nich swoje myśli, słowa, czyny i marzenia nie widząc nic poza nim.

– Do tej pory występowała Pani pod pseudonimem Angel w teledysku do utworu „Kocham Cię nad życie” można zobaczyć, że firmuje go Pani swoim imieniem i nazwiskiem. Skąd ta zmiana?

Angel: Obostrzenia nie pozwoliły mi na nagranie wokali video do teledysku. Śpiewam i tworzę nadal pod swoim pseudonimem „Angel”. Mimo to jest to odrębny pomysł do tego projektu.

– Jakie ma Pani muzyczne Plany?

Angel: Obecnie pracuję nad nowym utworem. Nie chcę zdradzać szczegółów i niech to pozostanie tajemnicą. Bardzo cenię sobie strefę  muzyczną i mówię o utworze wtedy, gdy jest już produktem gotowym.

– Dziękuję za rozmowę

Angel:  Dziękuję ślicznie za wywiad.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 3 votes
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
luk
luk
2 lata temu

Brawo Angel !!! i jak najwięcej sukcesów na obranej drodze 🙂

Nowy
Nowy
2 lata temu

Bardzo dobrze. Pasja, pokora, szacunek i tolerancja. To żadko spotykane w komplecie. Tu czuję wszystko.

Emilia Górska
Emilia Górska
2 lata temu

Super wywiad. Wspaniały nasz Aniołek Agusia. Moje gratulacje Aguś. Życzę dalszych wspaniałych sukcesów nowych repertuarów. I dużo wspaniałych koncertów na których zawsze będę. I tęsknię za tak wspaniałymi koncertami Naszej wspaniałej Agusi

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Edyta wywiad. Wspaniały nasz Aniołek Agusia. Moje gratulacje Aguś. Życzę dalszych wspaniałych sukcesów nowych repertuarów. I dużo wspaniałych koncertów na których zawsze będę. I tęsknię za tak wspaniałymi koncertami Naszej wspaniałej Agusi

www
www
2 lata temu

Z całym szacunkiem ale talentu niestety brak. Opinia jury które również bez elektroniki nie brzmi najlepiej oraz złodzieja cudzych utworów jest mało wartościowa

Anonim
Anonim
2 lata temu

Disco polo i czym tu się ekscytować. Tylko Kurski ekscytuje się disco polo, no i może suweren.

Purple Disco
Purple Disco
2 lata temu

Coś nie samowitego ; cyt: ” Angel: Byłam podekscytowana tym jak ciepło”

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x