Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie SP 7 laureatami  powiatowych konkursów


11 czerwca w PODN w Mławie odbyło się podsumowanie trzech konkursów powiatowych: Bezpieczeństwo w sieci, Młody Matematyk i Lekturowe memy. Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się ( jak zawsze) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie.


Uczniem, który wykazał się wyobraźnią, zdolnościami plastycznymi i wiedzą na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu i został laureatem tego konkursu jest Jakub Szymański z klasy IVC. 

Wyróżnienia w tym konkursie trafiły do: Eliasza Grabowskiego – kl.IVc, Weroniki Janiszewskiej – kl. IVc, Kacpra Gosika – kl.VIs, Natalii Gorlewskiej – VIIs

W bieżącym roku szkolnym zmagania z zadaniami konkursowymi podjęli „Młodzi Matematycy” z powiatu mławskiego już po raz osiemnasty. Bystrością w rozwiązywaniu różnorodnych łamigłówek i zadań problemowych wykazała się Zofia Burczyk, uczennica kl. VIId   i otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.

W trzecim konkursie – LEKTUROWE MEMY,   nadesłane prace były formą refleksji i żartu nad szkolnymi lekturami. Za twórczą  myśl i fantastyczny pomysły została nagrodzona Aleksandra Paprotna – uczennica klasy VId  zajmując III miejsce. Natomiast wyróżnienie otrzymał Jakub Szymański. Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x