Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Starosta przasnyski będzie walczył w ringu z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. O co?


Wkrótce mieszkańcy Przasnysza będą mogli obejrzeć na żywo niecodzienną walkę bokserską. W ringu pojawi się starosta Krzysztof Bieńkowski.


Starosta nie będzie miał łatwego przeciwnika. Do walki stanie bowiem z wielokrotnym mistrzem świata Federacji WBC i byłym mistrzem świata organizacji IBF- Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem.

Wszystko oczywiście w szczytnym celu. Krzysztof Bieńkowski możliwość udziału w walce wygrał na licytacji na rzecz pani Danuty i jej niepełnosprawnej córki Longiny.

Walka, która  zakontraktowana jest na 3 rundy, każda po 3 minuty odbędzie się 27 czerwca na gali w DPS przy ul. Rudej.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x