Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gdy zobaczył swoje zdjęcie sam zgłosił się na policję


Mławska policja dziękuje internautom za reakcję w sprawie ustalenia tożsamości sprawcy, który pod koniec maja, w sklepie odzieżowym, ukradł należący do dziewczynki, portfel z pieniędzmi. Okazało się, że sprawca także zobaczył swój wizerunek w mediach społecznościowych i sam zgłosił się do komendy Policji. 


Do kradzieży doszło  na terenie galerii handlowej przy ul. Św. Wojciecha w Mławie. Złodziej, wykorzystując okazję, ukradł pozostawiony w przymierzalni, różowy, dziecięcy portfelik z pieniędzmi i legitymacją szkolną. Następnie sprawca porzucił portfel i legitymację na terenie sklepu, kradnąc pieniądze. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu.

– Po publikacji, mławska Policja otrzymała wiele informacji od internautów, na temat sprawcy. Podejrzany także zobaczył swój wizerunek  i nie zwlekając, sam zgłosił się do mławskiej komendy Policji. To 33-letni mieszkaniec pow. działdowskiego.  Przyznał się do winy, odpowie za przestępstwo kradzieży mienia a skradzione pieniądze wrócą do właścicielki. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x