Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabójstwo w Nowej Otoczni. Podejrzany nie przyznaje się do winy


fot. ilustracyjne


33 – letni Tomasz S., mieszkaniec Mławy dzisiaj w mławskiej prokuraturze usłyszał zarzut zabójstwa podczas urodzinowej imprezy w Nowej Otoczni. Podejrzany nie przyznał się do winy.

– Dzisiaj 33-letniemu Tomaszowi S. postawiono zarzut zabójstwa. Podejrzany nie przyznał się do winy i złożył szczątkowe wyjaśnienia, które będą teraz weryfikowane. Również dzisiaj prokuratura wystąpi do Sądu Rejonowego w Mławie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na okres trzech miesięcy w celu zabezpieczenia prawidłowego toku śledztwa – informuje Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

Według ustaleń śledczych podejrzany zadał swojej ofierze jeden cios ostrokrawędzistym narzędziem, co zaskutkowało zgonem 28-letniego mężczyzny. Do tragedii doszło na skutek ostrego konfliktu pomiędzy podejrzanym a ofiarą, którego podłoża śledczy na razie jeszcze nie ustalili.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 3 votes
Oceń artykuł
guest
21 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Smilepositive
Smilepositive
2 lata temu

Nie to, że bronię ale tak szczerze. Takie niesnaski i nienawistki zazwyczaj źródła mają w ustach i poczynaniach kochających mamuś, czasem tatusiów (choć ci zazwyczaj do powiedzenia nic nie mają). Niby po równo kochają te swoje dzieci ale jednak ta córunia to taka, a ta druga to taka nijaka. Potem, a z czego oni się tak nie lubią ?? Hmm, no pomyślmy przy okrągłym stole mamusie kochane.

Prawda
Prawda
2 lata temu

Czy wiadomo kogo zabito? Aby nie mówcie, że chodzi o chłopaka co na fb ma nazwę killer sz….

miodek
miodek
2 lata temu
Reply to  Prawda

„Tylko nie mówcie”, nie „aby nie mówcie” wieśniaku.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

Jak się nie przyznaje to proponuję go wypuścić to rodzina zamordowanago go pezesłucha

Modo
Modo
2 lata temu

Po co śmiecia utrzymywać z podatków w więzieniu. Od razu wychuśtać na szubienicy

Xyz
Xyz
2 lata temu

Kto normalny sięga po nóż czy ostre narzędzie. Tylko patusy się tak zachowują nikt więcej, to wyprawiles imprezę …. brawo

Mr. X Mr. Y
Mr. X Mr. Y
2 lata temu
Reply to  Xyz

Sex,drag and rock and rol , róbta co chceta . Pokolenie śmierci. Tak masz rację normalne to nie jest. Albo może być nie normalne że tak sądzimy.

Styropian
Styropian
2 lata temu

Tomasz to taki narwany, do bitki to pierwszy, ale żeby aż tak to nie spodziewałem się

Czarnek
Czarnek
2 lata temu

świagier zabił świagra, na wspólnej imprezie co to się wyrabia w tych czasach, jaka awantura jak to taki dobry spokojny chłopak był.

Aqwes
Aqwes
2 lata temu

Cała Mława- policja i prokurator jeszcze nic nie wiedzą ale społeczność to naprawi, wymyślając swoje dennne teorie. Ludzie czasem się zastanówcie co piszecie i zajmijcie się swoim życiem.

Bbbb
Bbbb
2 lata temu

Już się zaczyna nie wiedzą jak było a gadają bezmuzgowce

GmS
GmS
2 lata temu
Reply to  Bbbb

A wiesz „bezmuzgowcu” że mózg i jego wszelkie odmiany przez przypadki pisze się przez „ó z kreską”? 🙂

lipa
lipa
2 lata temu

wielki kozak a teraz nagle sie nie przyznaje? teraz beda wszystko robic aby za to nie odpowiedzial

Papuga
Papuga
2 lata temu
Reply to  lipa

Adwokat pewnie się pojawił i zaczyna prowadzić…Zresztą najlepiej niech Mława się tym nie zajmuje tylko odda tą sprawę w inne ręce, bo zaraz się okaże, że to w obronie koniecznej…

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lata temu

A taki kozak był od małego. Bujał się, że ledwo się nie przewrócił. Zresztą co w rodzinie to nie zginie. Teraz za własną głupotę życie zniszczone na 15 conajmniej…

Cccc
Cccc
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Jego życie? A gdzie życie drugiego człowieka? Masakra….

Aaaaaa
Aaaaaa
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Ciekawe jaki Ty kozak jesteś jak anonimowo wystawiasz komentarze. Trochę szacunku do zmarłej osoby, wydarzyła się tragedia, a ludzie szukają tylko sensacji.

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lata temu
Reply to  Aaaaaa

Oczywiście, że szanuję zmarłego. Ja piszę o zatrzymanym.

Aaaaa
Aaaaa
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Ciakawe jaki Ty kozak jesteś pisząc komentarze anonimowo. Zdarzyła się straszna tragedia a ludzie szukają tylko sensacji.

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lata temu
Reply to  Aaaaa

Oczywiście, że szanuję zmarłego. Ja piszę o zatrzymanym.

Beng
Beng
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Sama prawda, zasługuje na więcej niż 15 lat

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x