Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs „Pocztówka o Mławie” w SP nr 2 rozstrzygnięty [FOTO]


Uroczystości z okazji Dnia Dziecka były dobrą okazją do rozstrzygnięcia i wręczenia nagród uczestnikom za Szkolny konkurs fotograficzno-plastyczny  „POCZTÓWKA O MŁAWIE” w SP nr 2 Mławie.


Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej (uczniowie klas 1 – 3) i  fotografii (uczniowie klas 4 -7) ukazującej piękno Mławy i jej najbliższej okolicy. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie.

Do konkursu zgłoszono wiele interesujących prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Sponsorem nagród była Rada Rodziców SP nr 2. Jury przyznało nagrody następującym uczniom:

Uczniowie klas 1 – 3

Matusiak Alan kl. 1a – I miejsce

Rutkowska Marika kl. 1a – II miejsce

Przeradzka Marta kl. 2c – III miejsce

Golińczak Julia kl. 2c – wyróżnienie

Czaplicki Karol kl. 2c – wyróżnienie

Rudziński Marcel kl. 2c – wyróżnienie

Uczniowie klas 4 -7

Płuciennik Piotr kl. 6a – I miejsce

Jeziorski Szymon kl. 6a – wyróżnienie

Kosek Faustyna kl. 7b – wyróżnienie

Żurawiński Michał kl. 7b – wyróżnienie

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x