Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akcja kontrolna WIOŚ i Straży Granicznej w powiecie mławskim


fot. źródło: www.wios.warszawa.pl


W dniu 9.06.2021 r. inspektorzy WIOŚ w Warszawie Delegatura w Ciechanowie wraz z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin przeprowadzili kontrolę transportów odpadów. Akcja odbyła się na trasie DK 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie (pow. mławski).

Podczas działań zatrzymano i skontrolowano 12 pojazdów ciężarowych, w tym 9 oznaczonych jako przewożące odpady i 6 faktycznie realizujących ich transport. Trzem kierowcom udzielono instruktażu w zakresie zabezpieczenia przewożonych odpadów, wiedzy na temat ładunku oraz Bazy Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami (BDO).

Jeden z zatrzymanych pojazdów realizował transport w ramach transgranicznego przemieszczania odpadów ze Szwecji do instalacji na terenie Polski. Z uwagi na wątpliwości co do dokumentów posiadanych przez kierowcę inspektorzy WIOŚ podjęli niezwłoczne działania wyjaśniające. Kierowcę pouczono o konieczności wyjątkowo wnikliwego analizowania posiadanych dokumentów w przypadku realizacji transgranicznego przemieszczania odpadów oraz właściwego oznaczenia transportu odpadów.

źródło i zdjęcia: www.wios.warszawa.pl

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Komunista
Komunista
2 lata temu

Kolejne niepotrzebne dziadost…o

SPOSTRZEGAWCZY
SPOSTRZEGAWCZY
2 lata temu

JAK BY NIE BYŁO PRZYZWOLENIA WŁADZ I NĘKANIA ZGŁASZAJĄCYCH OBYWATELI NIEPRAWIDŁOWOŚCI PRZEZ MILICJĘ TO JUŻ WIEKI TEMU NIE BYŁOBY MILIONÓW IMIGRANTÓW SPRAWIAJĄCYCH PONOĆ SAME PROBLEMY TUDZIEŻ ALKOHOLIZMU DOPALACZY ETC NA ALKOHOLIZMIE CO ROCZNIE SKARB PAŃSTWA DOPŁACA PONOĆ 12-TŁELW MILIERDÓW PLN… WALKA Z WIATRAKAMI LUB BARDZIEJ POPRAWNIE UJMUJĄC REGULARNY DOPŁYW GOTÓWKI DO KASY I NA TACĘ… TOTALNA ŚCIEMA… VIRUS TO POSPRZĄTA SKUTECZNIE… WŁADZA UCISZYŁA TEGO LICEALITĘ CO POKAZYWAŁ BYŁ PRAWDZIWĄ LICZBĘ DZIENNĄ ZAKAŻEŃ I ZGONÓW I INNE PISMAKI MOGĄ WYPISYWAĆ TERA BEZKARNIE BZDETY…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x