Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierć 28-latka w Nowej Otoczni


fot. ilustracyjne


W nocy z 12 na 13 czerwca w miejscowości Nowa Otocznia (gm. Wiśniewo) śmierć poniósł młody mężczyzna. Zginął na skutek  obrażeń zadanych ostrokrawędzistym narzędziem.

– W tej chwili mogę potwierdzić jedynie, że w Nowej Otoczni doszło do zdarzenia, wstępnie zakwalifikowanego jako zabójstwo. Śmierć poniósł młody mężczyzna – poinformował Marcin Bagiński – Prokurator Rejonowy w Mławie.

Obrażenia jakie odniosła ofiara zostały zadane ostrokrawędzistym narzędziem, mógł to być nóż. Do zdarzenia doszło podczas rodzinnej imprezy. Bliższe okoliczności zdarzenia poznamy wraz z ustaleniami śledczych.

red.   

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Smilepositive
Smilepositive
2 lata temu

Z rodziną to lepiej z dala. Ja to wyznaje i żyje mi się bardzo dobrze.

Vivienne
Vivienne
2 lata temu

Ojjj, nie spodziewała bym się tego po nim. Musiały strasznie nerwy puścić, no nie wiem. Masakra. Szkoda wdowy i osieroconego dziecka

Abc
Abc
2 lata temu

Zabić szwagra na roczku własnego syna … takich ludzi powinno się utylizować na żulinku

kozak
kozak
2 lata temu

Czekam aż zlecą się tu obrońcy tego zwyrodnialca co zabił. Ja dobrze pamiętam ze szkoły jaki to był człowiek. Myślę, że w późniejszym etapie życia jego zachowanie nie uległo jakiejś zmianie. Pamiętam jak w gimnazjum podszedł do młodszego od siebie chłopaka i walnął go z pięści prosto w twarz aż ten zalał się krwią. Nie wiem czy wtedy nie złamał mu nawet nosa. Zrobił to tak z partyzanta i to niewinnej osobie, której nie znał. Wiecznie brał udział w zadymach a młodsze dzieciaki się go bały. Jakoś mnie nie dziwi, że dopuścił się czegoś takiego. Ale żeby osobę z najbliższego otoczenia? To już trzeba być zwierzęciem. W dodatku użył do tego noża. Brak słów. Najwyższa możliwa kara dla niego.

Aqwes
Aqwes
2 lata temu
Reply to  kozak

Jak można nazwać kogoś zwyrodnialcem nie znając dokładnie sytuacji która się wydarzyla. Polecam zająć się swoją osobą i rodziną a nie komentowaniem i oczernianiem. Doszło do strasznej tragedii. A podpisywanie się jako kozak świadczy o wysokiej inteligencji komentyjacego.

kozak
kozak
2 lata temu
Reply to  Aqwes

Chłopie a to tu trzeba znać cały kontekst żeby wiedzieć że mordowanie nożem jest zwyrodnialstwem? Akurat kozak to było odniesienie do Pana s. Ja nikogo nie oczerniam. Byłem naocznym świadkiem kilku jego poczynań. Nie powiesz mi, że ktoś kto łamie nos bezbronnej i nieznajomej osobie i to z partyzanta jest normalny? Albo ktoś kto na rodzinnej imprezie morduje z zimna krwią szwagra. Nie pozdrawiam. Innych sytuacji nie będę wymieniał, bo nie będę już to pogrążal. Chcesz to go broń, ale robiąc to stajesz się taki sam jak on.

Vivienne
Vivienne
2 lata temu
Reply to  kozak

No dokładnie, osoba komentująca powinna zachować dla siebie swoje słowa. W nerwach i na w[wymoderowano] to możesz komuś naciskać parę słów, pewnie nic by się nie stało gdyby sobie po razie po gębie dali ale zabijać…

kar
kar
2 lata temu
Reply to  kozak

W Mławie jak zwykle ludzie nadużywają słów. Nie wiem jak tam wyglądała sytuacja, ale z opisu wynika że doszło tam do kłótni która zakończyła się śmiercią. Zwyrodnialec to bardzo mocne słowo ale w Mławie lubią używać słów których nie rozumieją. Oczywiście uważam że powinien ponieść bardzo wysoko karę, ale słowo zwyrodnialec mi tu nie pasuje.

kozak
kozak
2 lata temu
Reply to  kar

Chłopie o czym Ty w ogóle mówisz? Czy osoba, która morduje z zimna krwią swojego szwagra, czyli osobę z najbliższego kręgu, nie jest właśnie zwyrodnialcem? Jeżeli nie to kim jest? Do tego opisałem inne sytuacje z udziałem tego pana. Bil bezbronne i słabsze dzieci już w szkole. To jak mam to nazwać? Może bad boy? Może w ogóle się nad nim zlitujmy, bo pewnie tego nie chciał i mu odpuscmy. Albo po prostu został sprowokowany.

kozak
kozak
2 lata temu
Reply to  kar

A teraz masz definicję tego słowa ze słownika PWN i przykład:
Zwyrodnialec to człowiek postępujący wyjątkowo okrutnie, budzący odrazę i zgrozę
„Zwyrodnialec brutalnie pobił bezbronnego człowieka, który w wyniku odniesionych obrażeń spędził w szpitalu kilka miesięcy.”
A teraz wyjdź stad i nigdy już tu nie wracaj, bo nie znasz nawet definicji prostych słów, a jeszcze próbujesz pouczać innych.

Aqwes
Aqwes
2 lata temu
Reply to  kozak

Zawsze mnie intrygowało życie takich trolli internetowych, czerpiących satysfakcję z komentowania życia innych ludzi. Ale najwyraźniej takie osoby nie mają swojego życia albo bardzo nudne. Pozdrawiam

Krzychu67
Krzychu67
2 lata temu

Może mniej białego proszku i wody ognistej

Ccccccc
Ccccccc
2 lata temu
Reply to  Krzychu67

Moze wiecej rozumu, ale tylko dla Ciebie 😉 nie wiesz to nie pisz i sobie daruj……

Next
Next
2 lata temu

Co się dzieje z ludźmi rodzinami coraz gorzej.

Adam
Adam
2 lata temu

Przydałoby się podać źródło informacji.

kryzys
kryzys
2 lata temu
Reply to  Adam

Przydałoby się czytać ze zrozumieniem – poinformował Prokurator Rejonowy w Mławie.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Adam

Czytaj ze zrozumieniem cielaku

Vivienne
Vivienne
2 lata temu
Reply to  Adam

Oessu

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x