Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Korki na ulicy Warszawskiej


fot. źródło: UM Mława


Rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Warszawskiej. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i przygotować na utrudnienia.

Od 12 czerwca 2021 r. będą utrudnienia w ruchu na ul. Warszawskiej. Zarządca drogi wojewódzkiej nr 544 przystępuje do remontu nawierzchni.  

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich zlecił naprawę nawierzchni ulicy Warszawskiej, która leży w ciągu drogi wojewódzkiej nr 544. Od 12 do 30 czerwca 2021 r. między kilometrem 76+272 a 77+474 będą prowadzane prace związane z frezowaniem jezdni i układaniem nowej warstwy bitumicznej. Zarządca zapowiada, że wystąpią utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o ostrożną i spokojną jazdę – czytamy na stronie Urzędu Miasta.

źródło: UM Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
2 lata temu

Wiadomo może kiedy będzie remont ul. Piłsudskiego? To ta sama drogą wojewódzka co Warszawska a jest w dużo gorszym stanie

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x