Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert z piosenką Anny German


W niedzielę 13 czerwca br. o godz. 18.00 w parku miejskim odbędzie się koncert, który przeniesie słuchaczy w muzyczny świat Anny German. Repertuar Białego Anioła piosenki zostanie zaprezentowany w nowych, niezwykłych aranżacjach i interpretacji wybitnych artystów, znanych w kraju i za granicą.


Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w Polsce i na świecie jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która ponadto jest śpiewaczką klasyczną. Wystąpi wraz z zespołem Baltic Quasideon Group w składzie wybitnych, uznanych artystów: Andrzej Wojciechowski – klarnet, Jarosław Stokowski – kontrabas, Paweł Zawada – fortepian, Grzegorz Lewandowski – perkusja.

Wśród przebojów znajdą się między innymi „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, „Echa lubvi”, „Greckie wino”, „Cyganeria”, „Moje miejsce na ziemi”, „Jedna chwila”, „Jesteś moją miłością” i wiele, wiele innych.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x