Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w MPS nr 4


7.06.2021 r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 4 w Mławie odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie pod nazwą „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”, w którym wzięły udział dzieci 4, 5 i 6-letnie.


Cele konkursu obejmowały zarówno poznanie poziomu wiedzy przedszkolaków z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa, utrwalenie prawidłowych, bezpiecznych zachowań w zabawie. Każdą grupę dzieci reprezentowały 2-osobowe zespoły wytypowane przez nauczycielki. Zadania jakie dzieci miały do wykonania były zróżnicowane. Składały się na nie takie zabawy jak: ,,Sygnalizator świetlny” przyklejenie świateł, czerwonego pomarańczowego i zielonego, układanie puzzli przedstawiających pojazdy uprzywilejowane i dopasowywanie do nich właściwego numeru telefonu, sprawdzenie prawidłowego wyposażenia apteczki, rozwiązywanie zagadek o ruchu drogowym.

Konkurs na pewno na długo pozostanie dzieciom w pamięci. Wykazały się one bardzo dużym poziomem wiedzy w zakresie bezpiecznej zabawy, zachowań na drodze, zachowań w spotkaniu z obcym.

Organizatorem konkursu były: Agnieszka Przytulska-Chyl, Aleksandra Członka-Chmielewska, Agata Chodubska, Joanna Wiśniewska.

Na koniec wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy Urzędowi Miasta oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

autor i fot.: MPS nr 4

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x