Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal „Morskie przygody” w SP nr 2  w Mławie


W środę 2 czerwca, kontynuując świętowanie Dnia Dziecka, w klasie 1b odbył się bal pt. „Morskie przygody”. Bal zaplanowany był na karnawał, ale pandemia pokrzyżowała plany i niestety nie mógł się odbyć w tym czasie. Zgodnie jednak z powiedzeniem, że „co się odwlecze, to nie uciecze” klasa 1b bawiła się na balu obchodząc w ten sposób Dzień Dziecka. Był to bal tematyczny „Morskie przygody”.


W tym dniu nie zabrakło w szkole piratów, syrenek, kapitanów statku, żabki, majtków i marynarzy. Nawet panie były piratkami. Sala lekcyjna zmieniła się nie do poznania. Nie zabrakło rybackiej sieci, kół ratunkowych, kotwic, błękitnych balonów i innych pięknych, marynistycznych dekoracji. Chyba wszyscy czuli w powietrzu zapach morza i jeszcze bardziej zatęsknili za wakacjami. Zabawy było co niemiara – tańce, karaoke, kalambury, autorska fotobudka, a na koniec pyszna pizza. Tego dnia zarówno uczniowie klasy 1b jak i panie opuścili mury szkoły z uśmiechem na twarzach i wszyscy w dobrych nastrojach rozpoczęli długi weekend.

autor i fot.: SP nr 2  w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x