Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsza olimpiada przedszkolaków w SP nr 2


„W zdrowym ciele, zdrowy duch” – takie hasło towarzyszyło odbywającej się w ramach obchodów Dnia Dziecka I OLIMPIADZIE SPORTOWEJ.


Celem imprezy było rozwijanie sprawności ruchowej, propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci i promowanie sportu jako aktywnego wypoczynku.

W Olimpiadzie uczestniczyły przedszkolaki ze wszystkich grup. Powstało pięć drużyn, każda z nich odznaczała się innym kolorem koszulek. Zawodnicy startowali w pięciu konkurencjach zawierających ćwiczenia na równowagę, celność i szybkość.

Zawody rozpoczęły się od rozgrzewki i wspólnie odśpiewanej piosenki. Nastąpiło wprowadzenie drużyn, zapalenie znicza olimpijskiego i otwarcie Olimpiady przez panią dyrektor Jolantę Tyl, która życzyła zawodnikom udanej zabawy, ponieważ w naszych zawodach nie chodziło o wyniki, ale ważniejsze było samo uczestnictwo.

Zmagania sportowe budziły wśród dzieci wielkie emocje. W niektórych konkurencjach wzięły udział nauczycielki i pani dyrektor. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe w postaci nowych zabawek.

autor i fot.: SP nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x