Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Los Companieros rozpoczął letnie koncerty w Mławie


Indiański zespół „Los Companieros” przywitał mieszkańców Mławy na pierwszym z cyklu letnich koncertów organizowanych przez Miejski Dom Kultury na estradzie w parku.


W słoneczne, niedzielne popołudnie muzycy ubrani w charakterystyczne, kolorowe poncza i posługujący się zrozumiałą polszczyzną, przenieśli słuchaczy w odległe geograficznie obszary Peru, Boliwii i Ekwadoru. Piosenki śpiewane w języku hiszpańskim i quechua ukazują całe bogactwo i egzotykę kraju, z którego pochodzą wykonawcy. Los Companieros zagrali oczywiście na tradycyjnych południowoamerykańskich instrumentach.

hk

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x