Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka w klasie I b w SP nr 7 w Mławie


1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie to również był niezwykły dzień.


Dopisała nam słoneczna aura, energia i doskonały humor. Klasa 1 b wraz z wychowawczynią wybrała się do pizzerii ,,U Benka”. Dzieci ze smakiem pałaszowały różne rodzaje pizzy. Następnie powędrowaliśmy do parku, gdzie jedliśmy pyszne lody i na placu zabaw korzystaliśmy z wielu sprzętów. Uciechom nie było końca. W znakomitym nastroju wróciliśmy do szkoły. Ten dzień zapisze się na długo w naszej pamięci.

autor: Wychowawczyni Beata Kurkiewicz

źródło: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x