Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Porady psychologa dla dzieci i młodzieży. Można anonimowo i emailem 


Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie uruchamia prowadzenie e-mailowego poradnictwa psychologicznego dla dzieci i młodzieży. Jeśli masz kłopoty w szkole, w domu, z nauką, w kontaktach z rówieśnikami lub rodziną, chciałbyś porozmawiać o dojrzewaniu, miłości, odczuwanych emocjach, uzyskać poradę, ale z jakiegoś powodu nie masz możliwości osobistego zgłoszenia się do psychologa albo trudniej jest Ci mówić o swojej sytuacji, a łatwiej napisać, możesz wysłać nam e-mail na adres: poradnia@zowmlawa.pl


Pomoc jest anonimowa i całkowicie darmowa, ponadto nie wymagamy zgody rodzica. Razem poszukamy rozwiązania Twojego problemu.

Nikomu nie powiemy o czym napisałeś/aś, jednak jeśli treść maila wskazywać będzie, że zagrożone jest Twoje zdrowie i życie, poinformujemy osoby, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Jeśli okaże się, że Twój kłopot wymaga dłużej pomocy, skierujemy Cię do odpowiedniego specjalisty – wtedy potrzebne będzie pozwolenie rodzica.

Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Możesz porozmawiać z nami o wszystkim. Poufność stawiamy na pierwszym miejscu. Nawet w kontakcie e-mailowym obowiązuje nas tajemnica zawodowa.

Wskazówki jak napisać e-maila:

Uwzględnienie instrukcji przyśpieszy udzielenie odpowiedzi.

 1. Podaj przynajmniej płeć oraz wiek
 2. Kiedy pojawił się problem, jak długo trwa?
 3. Na czym Twoim zdaniem polega Twój kłopot?
 4. Jak radzisz sobie z problemem? Jakie odczuwasz związane z nim emocje?
 5. Jakie masz pytania związane z Twoim kłopotem?

REGULAMIN

 1. Poradnia e-mailowa (zwana dalej Poradnią) działa przy Zespole Ośrodków Wsparcia w Mławie.
 2. Pomocy psychologicznej i wsparcia udzielają przeszkoleni specjaliści zatrudnieni w Zespole Ośrodków Wsparcia.
 3. Korzystanie z poradni jest darmowe.
 4. W ramach poradni mailowej nie prowadzimy psychoterapii. Osoba zgłaszająca się po pomoc może liczyć na wsparcie, poradę i udzielenie informacji dotyczących zgłaszanego problemu. Jeśli jednak sytuacja będzie zagrażała życiu i zdrowiu klienta, będziemy zmuszeni powiadomić o tym odpowiednie służby. Jeśli dany problem będzie wymagał osobistego spotkania, zaproponujemy specjalistę z naszej placówki bądź przekierujemy do odpowiedniego specjalisty.
 5. Poradnia prowadzi kontakt krótkoterminowy, w związku z czym będziemy odpowiadali maksymalnie na 5 maili od danej osoby.
 6. Do nawiązania kontaktu z Poradnią niezbędne jest posiadanie konta e-mail, jednak nie musi on zawierać imienia i nazwiska.
 7. Zespół Ośrodków Wsparcia zobowiązany jest do przestrzegania Ustawy o ochronie danych osobowych i dochowania tajemnicy zawodowej.
 1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do jakości uzyskanej pomocy prosimy o kontakt na adres: zowmlawa.sekretariat@interia.pl
 2. Nawiązanie kontaktu z Poradnią jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

źródło: ZOW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x