Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 5 czerwca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 5 czerwca br. godz. 10:30 odnotowano 1 nowe zakażenie. Brak jest przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących z Covid-19 i z powodu Covid-19. W powiecie mławskim 86 osób objętych jest kwarantanną, a w ciągu ostatniej doby wykonano 42 testy – z czego 1 okazał się pozytywny. 


 

W województwie mazowieckim odnotowano 49 nowych zakażeń, 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 oraz 2 przypadki z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 415. Z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 30 osób, z powodu COVID-19 – 8.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x