Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzienny Dom Seniora zaprasza


Dzienny Dom Senior + w Mławie znajduje się przy ul. Sienkiewicza 15/13. Oferta placówki kierowana jest do osób nieaktywnych zawodowo w wieku 60+, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.


Dzienny Dom Senior + jest placówką wsparcia, w której mieszkańcy miasta w wieku 60+ mają możliwość aktywnego spędzenia czasu. Placówka jest przeznaczona dla 30 osób, czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30-16.30. Odbywają się w niej zajęcia z zakresu terapii zajęciowej, rehabilitacji i wiele innych przedsięwzięć przygotowywanych dla seniorów. DDS+ jest miejscem aktywizacji seniorów, a jego głównym założeniem jest podtrzymywanie kontaktów społecznych. Oprócz tego zapewnia seniorom opiekę pielęgniarską i pomoc w załatwieniu spraw urzędowych, jak również w codziennych czynnościach, takich jak kąpiel czy pranie odzieży. Obiekt wyposażony jest w kuchnię i można w nim zjeść ciepły posiłek w formie obiadu.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 23 680 60 10 lub osobiście w siedzibie Dziennego Domu Senior+ w Mławie, ul. Sienkiewicza 15/13.

Pobyt w Dziennym Domu Senior + jest odpłatny i zależy od sytuacji materialnej seniora. Szczegółowe dane dotyczące odpłatności przedstawia poniższa tabela.

 

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
1 rok temu

To jest barfzo zle miejsce, na dzieny pobyt dla SENIOROW, bylo na prawde lepsze miejsce, na Zielonym Rynku– po prostu wyprowadzic MOPS, a park ktory graniczy z tym budynkiem po prostu, ogrodzic a SENIORZY Z PEWNOSCIA CZULI BY SIE Z PEWNOSCIA LEPIEJ. Zwiedxsli takie domy na Wybrzezu a jednak zle wybrali, a Seniorxy na spacery moga sobie, chodzic po terenie S.M

Jaga
Jaga
1 rok temu
Reply to  z bliska

Przyznaję Ci rację.
Pisaliśmy o tym, że to miejsce nie nadaje się na Dzienny Dom Seniora. Naokoło beton. Seniorzy w ładne słoneczne dni nawet nie mają możliwości posiedzieć na świeżym powietrzu i nacieszyć swoich oczy zielenią, uszu śpiewem ptaków i w ogóle odpocząć w cieniu drzew czy też w ciepłych promieniach słońca. Naokoło beton. Absolutnie żadnej prywatności. Moim zdaniem to nie dom seniora tylko świtlica dla seniorów kategorii V-tej. Taki podrzędny motel.

Gromada kasy wywalona, a efekt żaden.

Takiego obiektu na pewno nie przyjedzie oglądać żadna wycieczka, bo wzorować się nie ma na czym, no chyba tylko po to, żeby ewentualnie popełnić takiego błędu i nie zrobić takiego bardzo smutnego, ponurego miejsca dla seniorów (słońce do tych pomieszczeń to chyba w ogóle nie dociera).

Po co to było jeździć i oglądać inne Dzienne Domy Seniora na wybrzeżu całą zgrają? – ano była okazja do zrobienia sobie darmowych wycieczek, na koszt podatnika

Te ćwiczenia z kijkami czy bez w tak publicznym miejscu, na gołym betonie – żenująca sprawa Seniorzy wyglądają niczym więźniowie na spacerniaku.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x