Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Boże Ciało w parafii Św. Stanisława BM [FOTORELACJA]


W parafii Św. Stanisława BM liczna procesja wyruszyła po mszy świętej o godzinie 11.30 .  Tradycyjnie przeszła wokół Starego Rynku, zatrzymując się i modląc przy każdym z czterech ołtarzy. W wielu oknach mieszkań na trasie procesji można było zobaczyć eucharystyczne dekoracje. Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianka
Mlawianka
2 lata temu

A gdzie maski,gdzie odległość,ale komu wolno to wolno i policja stoi i ni we widzi,to jest pisowski kraj,nie wszyscy mają takie przywileje jak kościół

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Mlawianka

Przecież patologia popierających dyktaturę jest sterowana przez czarnoksiężników.

Elka
Elka
2 lata temu
Reply to  Mlawianka

Sama nie wiesz co piszesz. Koniecznie musisz się wyprowadzić do Chin.

MECHANIK
MECHANIK
2 lata temu

no i przy kebabie. Mój boże wyobrażacie sobie że w w święto w kraju arabskim polski piekarz otwiera piekarnię przy ich kościele? Żenada

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  MECHANIK

Przez takich jak ty są wojny na tym świecie. Te wojnę przeważnie są ze względów religijnych. Dziwne, że król, prezydent, premier, biskup, czy inny przewodniczący wyzniania nie bierze bezpośrednio udziału w boju tylko podrzega do tego głupi naród.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
2 lata temu
Reply to  Anonim

Nie w pełni zgadzam się z Twoim opisem rzeczywistości, nie zgadzam się bo powinieneś dostrzec w tej procesji na jej czele mławskich aktywistów ŁUKASIK AKTYWISTA KOMBATANT SOLIDARNOŚCI PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU, MŁAWIANIN ROKU 2020 działając w SOLIDARNOŚCI pozostawił po sobie pamiątkę , która dziś zarosła drzewami przy ul Skonieckiego, trzeba mieć w sobie wiele odwagi i brak wstydu—- aby po takich działaniach w przeszłości dalej pokazywać się przy takich uroczystościach i do tego iść na czele procesji z krzyżem !!!!—czyżbyś uważał że PAN ŁUKASIK tą swoją obecnością podgrzewał, namawiał, do jakieś religyinej wojny, i niecnych działań ten głupi naród z tej procesji—a w tym towarzyszy temu aktywiście, były pracownik działacz także SOLIDARNOŚCI PKS MŁAWA, JERZY ZBRZEZNY— jak państwo wiecie tych zakladów już nie ma. UWAŻAM ŻE W NASZYM MIEŚCIE JEST WIELU ZNAMIENITYCH MŁAWIAN KTÓRZY POWINNI DOSTĄPIĆ TAKIEGO ZASZCZYTU, NIESIENIA KRZYŻA OTWIERAJĄCEGO PROCESJĘ BOŻEGO CIAŁA. A TAK UWAŻAM TO ZA PROFANACJE WIARY PRZEZ TYCH PANÓW KTÓRZY PRZY POMOCY KOŚCIOŁA DOSTĘPUJĄ TAKŻE POLITYCZNYCH ZASZCZYTÓW. !!!!!!!

Anonim
Anonim
2 lata temu

Odnosiłem się do słów MECHANIKA. Mi ten otwarty kebab, picca itp nie przeszkadza. Oni robią swoje. A my bierzemy udział w procesja. Inni ulicę dalej w tym samym czasie chleją wódę. Szanuje każde wyznanie. A w tych słowach dostrzegłem nawoływanie do przemocy a nawet rasizm.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x