Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Boże Ciało w parafii pw. Św. Jana Kantego [FOTORELACJA]


Również w parafii pw. Św. Jana Kantego w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa z kościoła po mszy św. o godzinie 11:00 wyruszyła liczna procesja. Przeszła ulicami Graniczną, Mickiewicza, Przyrynek i Kościelną, gdzie ustawione były cztery ołtarze. Przy każdym z nich odczytywany był fragment jednej z czterech Ewangelii, mówiący o Eucharystii. Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x