Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiecie czego dzieci oczekują od dorosłych?


„BO WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ”… śpiewa Majka Jeżowska, a słowa jej piosenki pomimo upływu lat nie tracą na popularności. Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 3b w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie zapoznali się z podstawowymi postanowieniami Konwencji Praw Dziecka. Postanowili również delikatnie zasugerować dorosłym, czego od nich oczekują w różnych sytuacjach życiowych. Oto niektóre z nich. Może warto, by dorośli z uwagą je przeanalizowali?


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
TatoPato
TatoPato
3 lata temu

Zabrakło tabliczki : najnowszy iPhone z internetem bez limitu i opcją połączeń tylko wychodzących 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x