Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejna dyrektorska kadencja dla Jarosława Jabłonowskiego


Jarosław Jabłonowski, sprawujący dotychczas funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, będzie pełnił tę funkcję przez kolejną kadencję.


W kwietniu br. organ prowadzący, jakim jest miasto ogłosił konkurs na dyrektora tej placówki. 28 maja burmistrz Sławomir Kowalewski zatwierdził  konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, podając, że kandydatem na dyrektora wyłonionym w drodze konkursu jest Jarosław Jabłonowski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Józek
Józek
2 lata temu

Układ

Onn
Onn
2 lata temu
Reply to  Józek

jaki?

Elek
Elek
2 lata temu

Zawód dyrektor.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x