Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejna dyrektorska kadencja dla Jarosława Jabłonowskiego


Jarosław Jabłonowski, sprawujący dotychczas funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, będzie pełnił tę funkcję przez kolejną kadencję.

W kwietniu br. organ prowadzący, jakim jest miasto ogłosił konkurs na dyrektora tej placówki. 28 maja burmistrz Sławomir Kowalewski zatwierdził  konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, podając, że kandydatem na dyrektora wyłonionym w drodze konkursu jest Jarosław Jabłonowski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Józek
Józek
22 dni temu

Układ

Onn
Onn
10 dni temu
Reply to  Józek

jaki?

Elek
Elek
23 dni temu

Zawód dyrektor.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x