Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Badmintoniści znów na parkiecie. Triumf Marka Maślanika


Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa badmintoniści wrócili na parkiet Mławskiej Hali Sportowej. W niedzielę 30 maja na obiekcie rozegrano czwarty turniej IV Grand Prix w badmintonie. W singlu pewnie triumfował Marek Maślanik, w deblu Magnus Dudkiewicz i Dariusz Kowalczyk.


W grach pojedynczych bezkonkurencyjny okazał się Marek Maślanik z Olsztynka, który wygrał wszystkie spotkania, a w finałowej grze pokonał ubiegłorocznego zwycięzcę turnieju Dariusza Rochonia. W meczu o trzecią pozycję Robert Szulejewski pokonał Krzysztofa Dudkiewicza wynikiem 2:0.

W grach podwójnych po zaciętej walce do samego końca zwycięstwo odniosła para Magnus Dudkiewicz oraz Dariusz Kowalczyk. Drugie miejsce przypadło parze Dariusz Rochoń oraz Agnieszka Rozwadowska, a na trzecim stopniu podium uplasował się duet Krzysztof Dudkiewicz oraz Robert Szulejewski.

Ostatni w tym sezonie turniej Grand Prix zostanie rozegrany w dniu 13 czerwca (niedziela) początek gier godzina 10:00.

Do pobrania: wyniki IV turnieju

Kolejność końcowa gry pojedyncze:

 1. Marek Maślanik
 2. Dariusz Rochoń
 3. Robert Szulejewski
 4. Krzysztof Dudkiewicz
 5. Magnus Dudkiewicz
 6. Marek Orkiszewski
 7. Sławomir Grzymkowski

Kolejność końcowa gry podwójne:

 1. Magnus Dudkiewicz / Dariusz Kowalczyk
 2. Dariusz Rochoń / Agnieszka Rozwadowska
 3. Krzysztof Dudkiewicz / Robert Szulejewski
 4. Marek Maślanik / Sławomir Grzymkowski

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x