Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ZPO nr 1. Oto finalistki wojewódzkiego konkursu przedmiotowego


Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie w tym roku szkolnym może poszczycić się aż dwiema finalistkami wojewódzkich konkursów przedmiotowych. 

Aleksandra Stolarczyk z klasy 8b została finalistką wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki. Maja Pikus z klasy 7c to finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Obydwie uczennice odebrały nadesłane zaświadczenia i nagrody ufundowane przez szkołę. Cieszymy się i ich sukcesu i gratulujemy!!!

źródło i fot. ZPO nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x