Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Są małżeństwem od 51 lat. Teraz otrzymali medale


Są małżeństwem od początku lat 70. XX wieku. Mimo że był to trudny czas – o wszystko było ciężko – nie poddawali się, nie narzekali i robili swoje. W zgodzie i szczęściu przeżyli 51 lat. Teraz państwo Regina i Wiesław Czuprynowie odebrali przyznane przez Prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale przekazał jubilatom burmistrz  Sławomir Kowalewski. Poświadczające ich otrzymanie legitymacje wręczyła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mławie Marzena Lipińska. Swoim gościom życzyli wielu kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Urząd miasta przypomina, że osoby zamieszkałe na terenie miasta, które przeżyły przynajmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim i są zainteresowane otrzymaniem medalu za długoletnie pożycie małżeńskie, mogą się zgłaszać do tutejszego Urzędu Stanu Cywilnego (Pałac Ślubów w parku miejskim). Prosimy, aby zabrać ze sobą dowody osobiste, w celu sporządzenia wniosku do Prezydenta RP o przyznanie medalu. Jubilatów mogą również zgłaszać osoby z rodziny.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x