Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianie wśród nowo mianowanych podoficerów 5 MBOT [FILM]


fot. DWOT

Wśród 25 kadetów, którzy ukończyli kurs podoficerski SONDA znalazło się dwóch mieszkańców Mławy. Podczas uroczystej przysięgi, którą w minioną sobotę składali nowi terytorialni 5 Mazowieckie Brygady Obrony Terytorialnej miała miejsce również ich promocja podoficerska.

Rozkazem płk. Mieczysława Gurgielewicza dowódcy 5 MBOT mianowania na pierwszy stopień podoficerski otrzymali szer. Olaf Sobotka i st. szer. Oskar Podliński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 2 votes
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
22 dni temu

Podoficerzy… 😀
Mundury za darmo (wraz ze skarpetkami itp), darmowy wikt i opierunek, a oni tylko do pilnowania personelu medycznego i za to mają kasę.
Fajna pasja, bo płatna. Na ogół jeśli jakaś pasja nie związana jest z wykonywaną pracą, to niestety pasjonat wykłada na nią własną kasę, czasami nawet bardzo dużą kasę, a tu proszę – płacą. Ciekawe ilu byłoby tych pasjonatów za friko?
Przysposobienie obronne powinno być jak kiedyś w każdej szkole ponadpodstawowej.

anonim XC2
anonim XC2
22 dni temu
Reply to  Kuba

lepiej miec pasje niz urojenia

Kuba
Kuba
22 dni temu
Reply to  anonim XC2

Tak prawdę mówiąc to masz rację.
WOT to nie pasja, to urojenia maciory, za które to całe społeczeństwo musi placic

Anonimus
Anonimus
22 dni temu

Promiwanie tworu urojeń Maciory. Bezużyteczna formacją. Następni łasi na darmową kasę za nic nie robienie.
J384Ć P15

Ktoś
Ktoś
20 dni temu
Reply to  Anonimus

Nikt Ci nie broni wstąpić i „pobierać za nic nie robienie kasę”…podyskutuj pod postem, a nie tu, gdzie Cię nie widać….bohaterze..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x