Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianie wśród nowo mianowanych podoficerów 5 MBOT [FILM]


fot. DWOT


Wśród 25 kadetów, którzy ukończyli kurs podoficerski SONDA znalazło się dwóch mieszkańców Mławy. Podczas uroczystej przysięgi, którą w minioną sobotę składali nowi terytorialni 5 Mazowieckie Brygady Obrony Terytorialnej miała miejsce również ich promocja podoficerska.

Rozkazem płk. Mieczysława Gurgielewicza dowódcy 5 MBOT mianowania na pierwszy stopień podoficerski otrzymali szer. Olaf Sobotka i st. szer. Oskar Podliński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 2 votes
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
3 lata temu

Podoficerzy… 😀
Mundury za darmo (wraz ze skarpetkami itp), darmowy wikt i opierunek, a oni tylko do pilnowania personelu medycznego i za to mają kasę.
Fajna pasja, bo płatna. Na ogół jeśli jakaś pasja nie związana jest z wykonywaną pracą, to niestety pasjonat wykłada na nią własną kasę, czasami nawet bardzo dużą kasę, a tu proszę – płacą. Ciekawe ilu byłoby tych pasjonatów za friko?
Przysposobienie obronne powinno być jak kiedyś w każdej szkole ponadpodstawowej.

anonim XC2
anonim XC2
3 lata temu
Reply to  Kuba

lepiej miec pasje niz urojenia

Kuba
Kuba
3 lata temu
Reply to  anonim XC2

Tak prawdę mówiąc to masz rację.
WOT to nie pasja, to urojenia maciory, za które to całe społeczeństwo musi placic

Anonimus
Anonimus
3 lata temu

Promiwanie tworu urojeń Maciory. Bezużyteczna formacją. Następni łasi na darmową kasę za nic nie robienie.
J384Ć P15

Ktoś
Ktoś
3 lata temu
Reply to  Anonimus

Nikt Ci nie broni wstąpić i „pobierać za nic nie robienie kasę”…podyskutuj pod postem, a nie tu, gdzie Cię nie widać….bohaterze..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x