Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława bez zakażeń. Dane z 31 maja


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 30 maja br. godz. 10:30 nie odnotowano nowych zakażeń. Brak jest przypadków śmiertelnych z powodu  chorób współistniejących i z powodu Covid-19. Podobnie jest na całym Mazowszu. W powiecie mławskim nadal 103 osoby objęte są kwarantanną, a w ciągu ostatniej doby wykonano 57 testów – z czego żaden nie jest pozytywny. 

W województwie mazowieckim odnotowano 54 przypadki zakażeń, nie odnotowano przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 333. Z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 2 osoby, z powodu COVID-19 – 5.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gruba Berta
Gruba Berta
24 dni temu

Sezon grypowy dobiegł końca, jak co roku,bo nic nadzwyczajnego się nie stało. Zaznaczam, że nie oglądam telewizji, więc mogę o czymś nie wiedzieć.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x