Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława bez zakażeń. Dane z 31 maja


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 30 maja br. godz. 10:30 nie odnotowano nowych zakażeń. Brak jest przypadków śmiertelnych z powodu  chorób współistniejących i z powodu Covid-19. Podobnie jest na całym Mazowszu. W powiecie mławskim nadal 103 osoby objęte są kwarantanną, a w ciągu ostatniej doby wykonano 57 testów – z czego żaden nie jest pozytywny. 


W województwie mazowieckim odnotowano 54 przypadki zakażeń, nie odnotowano przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 333. Z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 2 osoby, z powodu COVID-19 – 5.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gruba Berta
Gruba Berta
3 lata temu

Sezon grypowy dobiegł końca, jak co roku,bo nic nadzwyczajnego się nie stało. Zaznaczam, że nie oglądam telewizji, więc mogę o czymś nie wiedzieć.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x