Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mecz na szczycie tabeli. Mławianka górą!


Mławianka Mława wygrywa z wiceliderem tabeli Wisłą II Płock 4:2. Choć początki meczu nie wróżyły aż tak świetnego zakończenia, to zwycięstwo sprawia, że nasza drużyna umacnia się na pozycji lidera i jest coraz bliżej ligowego awansu.


Początki meczu były trudne. Płocka drużyna już w dwunastej minucie prowadziła 2:0. Dopiero w 24 minucie naszej drużynie udało się zdobyć kontaktową bramkę po strzale Mateusza Stryjewskiego. Kolejną bramkę zdobył Jakub Tworek i pierwsza połowę zakończyła się remisem 2:2.  Po zmianie stron zdecydowanie dominowali nasi zawodnicy.  Potwierdzeniem tego były bramki strzelone przez Szymona Masiaka i Jakuba Tworka. Niedużo brakowało, aby wynik był jeszcze wyższy. Fantastycznym rajdem popisał się Sergio Carbajal, ale niestety strzelił niecelnie.  

Bramki dla Mławianki: Mateusz Stryjewski (24.), Jakub Tworek (26. i 61.), Szymon Masiak (51.).

Dla Wisły II Płock: Gabriel Więcek (6.), Wojciech Szumilas (12.) 

Mławianka: Piotrowski – Dąbkowski, M. Rogalski, Maszota (81. Wodzyński), Gabriel Simone, Tworek (61. F. Rogalski), Tomczak, Lemanek, Mich. Stryjewski (49. Nowiński), Mat. Stryjewski (88. Javier Redondo), Lemanek (46. Sergio Carbajal), Masiak (66. Francisco Javier).

red.

fot. MKS Mławianka Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Ale wszyscy trenuja super trenerzy szkolki np golebek

Kamil
Kamil
3 lata temu

Świetna praca z młodzieżą trenera Króla przynosi efty

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x