Mecz na szczycie tabeli. Mławianka górą!

Mławianka Mława wygrywa z wiceliderem tabeli Wisłą II Płock 4:2. Choć początki meczu nie wróżyły aż tak świetnego zakończenia, to zwycięstwo sprawia, że nasza drużyna umacnia się na pozycji lidera i jest coraz bliżej ligowego awansu.

Początki meczu były trudne. Płocka drużyna już w dwunastej minucie prowadziła 2:0. Dopiero w 24 minucie naszej drużynie udało się zdobyć kontaktową bramkę po strzale Mateusza Stryjewskiego. Kolejną bramkę zdobył Jakub Tworek i pierwsza połowę zakończyła się remisem 2:2.  Po zmianie stron zdecydowanie dominowali nasi zawodnicy.  Potwierdzeniem tego były bramki strzelone przez Szymona Masiaka i Jakuba Tworka. Niedużo brakowało, aby wynik był jeszcze wyższy. Fantastycznym rajdem popisał się Sergio Carbajal, ale niestety strzelił niecelnie.

Bramki dla Mławianki: Mateusz Stryjewski (24.), Jakub Tworek (26. i 61.), Szymon Masiak (51.).

Dla Wisły II Płock: Gabriel Więcek (6.), Wojciech Szumilas (12.)

Mławianka: Piotrowski – Dąbkowski, M. Rogalski, Maszota (81. Wodzyński), Gabriel Simone, Tworek (61. F. Rogalski), Tomczak, Lemanek, Mich. Stryjewski (49. Nowiński), Mat. Stryjewski (88. Javier Redondo), Lemanek (46. Sergio Carbajal), Masiak (66. Francisco Javier).