Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już od dziś z powrotem można korzystać z pływalni


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że od 28 maja kryta pływalnia znów zostaje otwarta . W najbliższych dniach można z niej korzystać: w piątek 28 maja – w godzinach 6:00 – 22:00, w sobotę 29 maja i w niedzielę 30 maja, w godzinach 09:00 – 17:00. Od 31 maja pływania czynna będzie codziennie w godzinach 06:00 – 22:00.


Obowiązujący jest przy tym limit 90 osób ( 50% obłożenia) jednocześnie korzystających z pływalni.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Do Burmistrza
Do Burmistrza
1 rok temu

Gratuluje Panu Burmistrzowi zarządzającego basenem miejskim. W sobotę i niedziele basen czynny do 17. Na państwowym, to jednak wszystko można. Proponuje restauratorom, właścicielom siłowni i wszystkim innym przywróconym do życia, zamknąć swoje biznesy usługowe dla ludzi w godzinach, kiedy nie są w pracy.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Do Burmistrza

No cóż, UM codziennie czynny tylko do godziny 16-tej, bo pandemia, a więc pracujący chcąc coś załatwić w urzędzie muszą brać wolne, to i tak dziwne, że basen cznny aż do 17-tej. Trzeba się cieszyć, że na basen pandemia wkracza i tak o godzinę później niż do UM.
To jest bardzo przyjazny Urząd Miasta dla… urzędasów.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Do Burmistrza

Przepraszam, nie przeczytałem artykułu.
Nie rób tragedii z tego, że przez 2 dni basen jest czynny tylko do 17-tej. Muszą się wszyscy przyzwyczaić do normalnej pracy – po kilku miesiącach odpoczynku, to I tak długo będą pracować.
Zaś co UM, to fakt, tam do 16-tej nie ma chyba pandemii, ale po 16-tej już na pewno jest. Jesli pracujesz, to żeby załatwić coś w UM musisz wziąć wolne, bo UM już i we wtorki jest czynny tylko do 16-tej.

Stefan
Stefan
1 rok temu

Czy Dyrekcja o tym wie?

Europejczyk
Europejczyk
1 rok temu
Reply to  Stefan

Trafnie postawione pytanie. Też mam takie wrażenie że na basenie RZĄDZI ten pracownik który pierwszy przyjdzie. Jeszcze przed pandemią przychodzac na basen czułem się jak nieproszony gość (takie moje wrazenie). A ratownicy to tragedia. Ciągle przesiadywanie w swoim pokoju lub obok a jak już są na basenie to zajęci rozmowa. Czesto
ich obserwuje i widzę że są tam za karę.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x