Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wstrząsające szczegóły śmierci. Mężczyzna zginął od kilkunastu ciosów młotkiem?


Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie śmierci 44-letniego mężczyzny na ulicy Wasiłowskiego w Mławie. Dzisiaj prokuratura postawiła zatrzymanemu, 21-letniemu mieszkańcowi powiatu działdowskiego cztery zarzuty. Nie ma jednak wśród nich zarzutu zabójstwa. Dlaczego?

Pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci 44-letniego mieszkańca Mławy, którego znaleziono martwego w nocy z 25 na 26 maja w jednym z domów przy ulicy Wasiłowskiego w Mławie. Na ciele ofiary ujawniono kilkanaście ran tłuczonych zadanych młotkiem z metalowym obuchem. Pierwotnie więc śledczy prowadzili sprawę w kierunku zabójstwa. W tej jednak chwili, wstępne wyniki sekcji zwłok, nie pozwalają stwierdzić jednoznacznie, co było przyczyną zgonu. Trzeba poczekać na pełną opinię, która być może wskaże przyczynę śmierci ofiary.

– Podejrzanemu postawiono cztery zarzuty. Pierwszy dotyczy przywłaszczenia mienia (chodzi o telefon komórkowy, drobne przedmioty i dowód osobisty – red.), dwa kolejne – spowodowania uszkodzenia ciała u dwóch pokrzywdzonych ( w tym ofiary – red.)  oraz zarzut dotyczący przestępstwa przeciw wolności seksualnej i obyczajności  – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

– Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów i złożył wyjaśnienia, które teraz będą weryfikowane. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 21-letniego mieszkańca sąsiedniego powiatu na 3 miesiące – dodaje prokurator Bagiński.

Śledztwo w tej sprawie nadal trwa i prowadzone są dalsze czynności. Możliwe więc, że po dalszych ustaleniach i otrzymaniu pełnej opinii z sekcji zwłok prokuratura zmieni stawiane teraz zarzuty.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Od I do
Od I do
2 dni temu

I co to nie było zabójstwo . Facet dostał wylewu i to była przyczyną zgonu . A dopiero po śmierci został pobity młotkiem.

Gyu
Gyu
23 dni temu

Przy pierwszej informacji różne oszołomy pisali, jacy to straszni zabójcy z Mławy
A ty proszę zabójca z Iłowa

Lego
Lego
25 dni temu

Przenieść sprawę z mlawskiej prokuratury. Zaraz bedzie ze młotek sam uderzył w głowę ofiarę. Absurd i żenada!!! Kim jest sprawcą imie i nazwisko proszę!

Ktoś
Ktoś
26 dni temu

No ku.wa kabaret za brak zarzutu zabójstwa

Kuba
Kuba
25 dni temu
Reply to  Ktoś

Człowieku, wyluzuj, to tylko chwilowy brak… Zarzuty trzeba dokładnie sprecyzować.

Robert
Robert
26 dni temu

Kilka dziesiąty ciosów młotkiem i co nie chciał zabić?

Żurawlów
Żurawlów
26 dni temu

Jak trzeba mieć zryty beret żeby dopuścić się takich czynów? Nie postawiono zarzutu zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem? Wyrwać chwasta !!!

Ted Woźniak
Ted Woźniak
26 dni temu
Reply to  Żurawlów

Dziś chwastem a wczoraj kwiatem byłeś. Autentycznie szkoda obydwu chłopaków , zeszli na czarną stronę mocy i nie potrafili już z niej wrócić . Historia jakich dużo ale nigdzie nie przeczytasz jak do tego doszło , tylko ” suchy ” nagłówek w gazecie i prokuratora który gada o jakiś paragrafach. Z założenia wychodzę że każdy rodzi się dobry i chęcią czynienia dobra ale niestety po drodze dochodzą cegiełki losu czasem dobre czasem złe i kończysz akcję w taki smutny i niespodziewany sposób . Dbajmy o siebie i bliskich .

Odd
Odd
25 dni temu
Reply to  Ted Woźniak

Zeszli na czarną stronę mocy, jak ich cały ród, takie geny

Halina
Halina
25 dni temu
Reply to  Odd

Święto prawdo co siejesz to zbierasz

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x