Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy punkt szczepień rusza 1 czerwca. Już można się rejestrować


W związku z uruchomieniem Punktu Szczepień Powszechnych zlokalizowanego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39 oraz otrzymaniem oferty szczepionek, które będą podawane w tym punkcie urząd miasta informuje, że istnieje już możliwość rejestracji na szczepienie w tej lokalizacji.

Rejestracji można dokonać dzwoniąc pod numery: 509 324 848 lub 509 324 781; przez kontakt z całodobową i bezpłatną infolinią – 989; poprzez e-Rejestrację dostępną na platformie pacjent.gov.pl lub wysyłając SMS o treści „Szczepimy Się” na numer 880 333 333.

Informację o mławskim Punkcie Szczepień Powszechnych znajdą Państwo TUTAJ.

Punkt szczepień w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39 zostanie otwarty 1 czerwca 2021 r. i będzie czynny w godzinach od 9.00 do 20.00. Rejestracja pacjentów będzie prowadzona również na miejscu.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
12 dni temu

Wszystko jest ok, tylko nie poinformowali że szczepienia odbywają się w wtorki i środy. Córka została zarejestrowana przez infolinię z terminem 10.06.2021 tj. czwartek i nici. Ktoś robi ludzi w trąbę

ger
ger
26 dni temu

Ciekawe kto się będzie teraz rejestrował. Jak zapewne druga dawka szczepionki będzie kolidowała z wyjazdem na urlop bo będzie przypadała w lipcu. Gratulacje za pośpiech i logiczne myślenie. Według mnie o wiele za późno.

prawda
prawda
26 dni temu

Już chyba raczej czemu tak późno. We wszystkich okolicznych miastach były już dawno. Nawet w Działdowie bodajże 17 maja ruszył. A Mława na samym końcu. Nie popisały się władze samorządowe. W czerwcu to ludzie planują urlop a nie termin szczepień.

NASA
NASA
26 dni temu

Po co taki punkt? Gdyby powstał pół roku temu to tak, ale teraz się Kowalewski obudził. Śmiech na sali. Szkoda że nie otworzył punktu po zakończeniu szczepień. W Nidzicy bez kolejek zapisany na konkretną godzinę, bez problemu. I od dawna. Jeszcze parę dni i druga dawka. A tu Mława startuje od 1 czerwca. Brawo władze samorządowe z Burmistrzem na czele za spóźnione działanie. Nikt Wam nie zarzuci, że w Mławie takiego punktu nie było. Szkoda że okoliczne samorządy jak zwykle nas wyprzedziły. Jakie władze w Mławie takie i ich staranie o mieszkańców.

Jaga
Jaga
26 dni temu

Oj, chyba trochę późno, chętnych na szczepienia ubywa. Ci co się mieli zaszczepić w większości zaszczepieni, albo czekają w innych punktach na szczepienia.

Anonimowo
Anonimowo
26 dni temu
Reply to  Jaga

Jak zwykle musztarda po obiedzie nasz Bunio nie pamięta o mieszkańcach za to pamięta o deweloperach o mieszkańcach przypomi sobie przy okazji wyborów, mieszkańcy miasta powini ładnie podziękować Buniowi i Zajerowi oraz całej Radzie miasta .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x