Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na skrzyżowaniu Wójtostwa i Lawicz-Liszki [FOTO]


Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Lawicz-Liszki. W zderzeniu toyoty i audi ucierpiała jedna osoba. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał poszkodowaną do szpitala. Uwaga! Ruch w okolicy skrzyżowania nadal jest utrudniony.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
J . Kaczyński
J . Kaczyński
29 dni temu

Kolizja nie wypadek .

anonim XC2
anonim XC2
29 dni temu
Reply to  J . Kaczyński

Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa wypadek to: rzecz, kolizja, karambol, Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa wypadek to: rzecz, kolizja, karambol, przygoda, kazus, wydarzenie, historia, kwestia, traf, przypadek, epizod, incydent, zajście, nieszczęście, awantura, fakt, kraksa, okoliczność, zdarzenie, zderzenie, materia, ewenement, temat, sprawa, sytuacja, przeżycie, precedens, scena …chyba juz jasne

Anonimowo
Anonimowo
29 dni temu
Reply to  J . Kaczyński

Z tego co pamiętam kolizja ma miejsce w momencie gdy nikt z uczestników nie został poszkodowany. Tutaj natomiast jedną osobę przewieziono do szpitala więc użycie określenia wypadek jest poprawne.

anonimm
anonimm
28 dni temu
Reply to  Anonimowo

Kolizja jest wtedy, gdy obrażenia są krótkotrwałe (do 7 dni) powyżej to wypadek.

pop
pop
28 dni temu
Reply to  anonimm

Więc portal musiał by 7 dni czekać na nadanie tytułu czy to wypadek czy kolizja? , ludzie nie wiecie już co i jak komentować.

Anonimowo
Anonimowo
28 dni temu
Reply to  pop

Pop, brednie wypisujesz. Lekarz podczas badania stwierdza od razu, czy obrażenia skutkują rozstrojem zdrowia na okres do lub powyżej 7 dni. Od tego zależy kwalifikacja zdarzenia, czy to będzie kolizja czy wypadek.

Anonimowo
Anonimowo
28 dni temu
Reply to  Anonimowo

Mylisz się. Jeżeli osoba poszkodowana ma jakikolwiek uszczerbek zdrowia trwający do 7 dni, to zdarzenie jest kwalifikowane jako kolizja. Jeżeli lekarz zakwalifikuje urazy na trwające powyżej 7 dni, wtedy mamy doczynienia z wypadkiem.
Od tego zależą dalsze czynności policji oraz konsekwencje dla sprawcy.

Anonimowo
Anonimowo
28 dni temu
Reply to  Anonimowo

Przecież o tym samym napisałem…

Bogusław W
Bogusław W
28 dni temu
Reply to  J . Kaczyński

Zdarzenie drogowe, jednak portal zawsze podaje infomację od policji, niestety ci nie są zbytnio ochoczy do współpracy, dlatego sa one podawane po jakimś czasie

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x