Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na skrzyżowaniu Wójtostwa i Lawicz-Liszki [FOTO]


Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Lawicz-Liszki. W zderzeniu toyoty i audi ucierpiała jedna osoba. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał poszkodowaną do szpitala. Uwaga! Ruch w okolicy skrzyżowania nadal jest utrudniony.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
J . Kaczyński
J . Kaczyński
3 lata temu

Kolizja nie wypadek .

anonim XC2
anonim XC2
3 lata temu
Reply to  J . Kaczyński

Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa wypadek to: rzecz, kolizja, karambol, Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa wypadek to: rzecz, kolizja, karambol, przygoda, kazus, wydarzenie, historia, kwestia, traf, przypadek, epizod, incydent, zajście, nieszczęście, awantura, fakt, kraksa, okoliczność, zdarzenie, zderzenie, materia, ewenement, temat, sprawa, sytuacja, przeżycie, precedens, scena …chyba juz jasne

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  J . Kaczyński

Z tego co pamiętam kolizja ma miejsce w momencie gdy nikt z uczestników nie został poszkodowany. Tutaj natomiast jedną osobę przewieziono do szpitala więc użycie określenia wypadek jest poprawne.

anonimm
anonimm
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Kolizja jest wtedy, gdy obrażenia są krótkotrwałe (do 7 dni) powyżej to wypadek.

pop
pop
3 lata temu
Reply to  anonimm

Więc portal musiał by 7 dni czekać na nadanie tytułu czy to wypadek czy kolizja? , ludzie nie wiecie już co i jak komentować.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  pop

Pop, brednie wypisujesz. Lekarz podczas badania stwierdza od razu, czy obrażenia skutkują rozstrojem zdrowia na okres do lub powyżej 7 dni. Od tego zależy kwalifikacja zdarzenia, czy to będzie kolizja czy wypadek.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Mylisz się. Jeżeli osoba poszkodowana ma jakikolwiek uszczerbek zdrowia trwający do 7 dni, to zdarzenie jest kwalifikowane jako kolizja. Jeżeli lekarz zakwalifikuje urazy na trwające powyżej 7 dni, wtedy mamy doczynienia z wypadkiem.
Od tego zależą dalsze czynności policji oraz konsekwencje dla sprawcy.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Przecież o tym samym napisałem…

Bogusław W
Bogusław W
3 lata temu
Reply to  J . Kaczyński

Zdarzenie drogowe, jednak portal zawsze podaje infomację od policji, niestety ci nie są zbytnio ochoczy do współpracy, dlatego sa one podawane po jakimś czasie

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x