Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Milion do wygrania. Jeden warunek – musisz być zaszczepiony


Nawet milion złotych można wygrać w loterii szczepionkowej Narodowego Programu Szczepień. Do tego nagrody rzeczowe: hulajnogi i samochody hybrydowe. To nowy, rządowy pomysł by zachęcić Polaków do szczepień. Rząd wystosował też zachętę finansową dla gmin, które osiągną najwyższy stopień zaszczepienia.

Loteria ma ruszyć od 1 lipca, a zorganizuje ją Totalizator Sportowy. Szef KPRM Michał Dworczyk zapowiedział, że w loterii będą mogli uczestniczyć także już zaszczepieni, a nie tylko osoby, które dopiero się zaszczepią.  

Każdy zaszczepiony ma otrzymać nagrody pieniężne lub rzeczowe. „Natychmiastowe 500 plus” trafi co do dwutysięcznego uczestnika. Co tydzień losowane będą dwie nagrody pieniężne o wysokości 50 000 zł oraz nagrody rzeczowe: hulajnogi elektryczne i vouchery. Raz w miesiącu losowane będą dwie nagrody pieniężne: dwa razy po 100 tys. zł i rzeczowe: samochody hybrydowe. W finale dwie osoby wygrają po milion złotych, rozdane też będą samochody hybrydowe.

Czy ten pomysł rządu przekona niezdecydowanych do poddania się szczepieniu?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 2 votes
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
27 dni temu

Nóż otwiera się w kieszeni…
Nie ma pieniędzy na refundację wielu ważnych leków ratujących życie, nie ma pieniędzy na wiele innych ważnych spraw, ale są pieniądze dla rydzyków i innych oraz na organizowanie loterii oraz na fanty w tych loteriach. Za kogo ten rząd ma Polaków? – za kompletnych idiotów? Skandal!!!

Anonimus
Anonimus
27 dni temu
Reply to  Anonim

Też tak myślę.
Dodam jeszcze hasło J384Ć P15

Anonim
Anonim
27 dni temu
Reply to  Anonimus

Hm… zapomniałam tego dodać 🙂

xlc
xlc
27 dni temu
Reply to  Anonim

anony patusy w akcji , wam bym dał hulajnogi za darmo ,

Anonimus
Anonimus
27 dni temu
Reply to  xlc

Dzięki ale Cię nie stać chyba, że dziecku z 500+ zakosisz.
Pozdrawiam szeptem do Twojego ucha J384Ć P15

xlc
xlc
27 dni temu
Reply to  Anonimus

Ewidentnie deficyt jest u państwa

xlc
xlc
27 dni temu
Reply to  Anonimus

Ewidentnie deficyt jest u państwa łatwo się domyślić czego , cóż.

Anonimus
Anonimus
27 dni temu
Reply to  xlc

Pytanie
Ilu polityków PiSu trzeba do wymiany żarówki ?
Odpowiedź
Żadnego.
Pinokio mówi, że działa a reszta klaszcze po ciemku.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x