Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Dzierzgowo. Skonfiskowano papierosy i krajankę


fot. ilustracyjne

Mławski referat do walki z przestępczością gospodarczą ujawnił kolejną w ciągu ostatnich kilku dni kontrabandę na terenie powiatu mławskiego. Papierosy i krajankę tytoniu zabezpieczono na terenie prywatnej posesji w gminie Dzierzgowo. Wartość rynkowa nielegalnego towaru to ponad 16 tysięcy złotych. 

Podczas przeszukania budynku mieszkalnego i gospodarczych na terenie gminy Dzierzgowo, policjanci zabezpieczyli  papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz krajankę tytoniu , warte na rynku ponad 16 tysięcy złotych. Trwają dalsze ustalenia. Policja informuje, że zgodnie z art. 65 Kodeksu karnego skarbowego, za posiadanie kontrabandy grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.  

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Komunista
Komunista
27 dni temu

To policja czy harcerzyki?

Emeryt
Emeryt
27 dni temu

Och ta nasza Policja mławska.

Ngb
Ngb
27 dni temu

Dzisiaj o 5 rano policjanci po cywilnemu weszli do jednego z bloków na padlewskiego
Raczej nie byli to policjanci z Mławy.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x