Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Dzierzgowo. Skonfiskowano papierosy i krajankę


fot. ilustracyjne


Mławski referat do walki z przestępczością gospodarczą ujawnił kolejną w ciągu ostatnich kilku dni kontrabandę na terenie powiatu mławskiego. Papierosy i krajankę tytoniu zabezpieczono na terenie prywatnej posesji w gminie Dzierzgowo. Wartość rynkowa nielegalnego towaru to ponad 16 tysięcy złotych. 

Podczas przeszukania budynku mieszkalnego i gospodarczych na terenie gminy Dzierzgowo, policjanci zabezpieczyli  papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz krajankę tytoniu , warte na rynku ponad 16 tysięcy złotych. Trwają dalsze ustalenia. Policja informuje, że zgodnie z art. 65 Kodeksu karnego skarbowego, za posiadanie kontrabandy grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.  

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Prawda
Prawda
10 miesięcy temu

A Jurka Radnego kiedy zatrzymają?

Komunista
Komunista
3 lata temu

To policja czy harcerzyki?

Emeryt
Emeryt
3 lata temu

Och ta nasza Policja mławska.

Ngb
Ngb
3 lata temu

Dzisiaj o 5 rano policjanci po cywilnemu weszli do jednego z bloków na padlewskiego
Raczej nie byli to policjanci z Mławy.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x