Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Balon nad Szreńskiem


Można śmiało powiedzieć, że amatorów lotu balonem w ostatnim czasie nie brakuje. Niedawno takie loty odbywały się u naszych sąsiadów pod Nidzicą, teraz zdjęcie balonu nadesłał nasz czytelnik ze Szreńska. Wiosenna sprzyja podniebnym podróżom a i nasze miejscowości  wyglądają inaczej z podniebnej perspektywy. Dziękujemy za nadesłane foto.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
25 dni temu

Najlepszy był napis na tym balonie ” stop kurnikom”

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x