Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Stupsk. Wakacyjne występy teatralne pod chmurką


W wakacyjnej ofercie kulturalnej gminy Stupsk znajdziemy ciekawą propozycję. To cykl bezpłatnych plenerowych występów teatralnych, które odbędą się  w kilku miejscowościach na terenie gminy.

W Konopkach, Dąbku, Wyszynach Kościelnych, Stupsku oraz Dunaju, aktorzy Teatru MASKA wystawią bajki, które zarówno rozbawią uczestników, ale także nauczą postaw proekologicznych, będą promowały zdrowy styl życia oraz poruszały tematy związane z wartościami rodzinnymi, wzajemnym szacunkiem i przyjaźnią. Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2021 r. w Konopkach i połączone będzie z dodatkowymi atrakcjami z okazji Dnia Dziecka.

źródło: Gmina Stupsk

fot. Teatr MASKA

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x