Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianka rozgromiła Kasztelana Sierpc


MKS Mławianka Mława rozgromiła na ich własnym boisku Kasztelana Sierpc aż 14:0. To absolutny, strzelecki rekord w historii i kolejne, szóste z rzędu zwycięstwo piłkarzy Mławianki.


Worek z bramkami rozwiązał się już w 12 minucie po celnym strzale Michała Stryjewskiego, by na koniec I połowy nasza drużyna zeszła z boiska ze strzelonymi już pięcioma bramkami. Druga połowa należała już bezapelacyjnie do nas, co zaskutkowało kolejnymi bramkami.  

W meczu cztery bramki strzelił Dominik Lemanek, trzy Michał Stryjewski, dwie Gabriel Inserte, po jednej Filip Rogalski, Daniel Czerwiński, Szymon Masiak, Javier Julia Redondo oraz Maciej Rogalski.

Tym samym mławska drużyna umocniła się na pozycji lidera tabeli, choć drużyny Wisły II Płock i Huraganu Wołomin depczą im po piętach. Kasztelan Sierpc  zajmuje w czwarto-ligowej tabeli ostatnie miejsce z zaledwie dwupunktowym dorobkiem.

Kasztelan Sierpc – Mławianka Mława 0:14 (0:5)

Bramki: Michał Stryjewski (12., 55. i 62.), Dominik Lemanek (18., 28., 45. i 52.) Gabriel Simon Inserte (41. i 77.), Szymon Masiak (59.), Daniel Czerwiński (68.), Filip Rogalski (72.), Javier Redondo (76.), Maciej Rogalski (87.)

Mławianka: Piotrowski – Dąbkowski (46. Javier Redondo), Wodzyński, M. Rogalski, Gabriel Simone, Tworek (46. F. Rogalski), Tomczak, Lemanek (62. Sergio Carbajal), Nowiński (66. Czerwiński), Mich. Stryjewski, Francisco Javier (46. Masiak)

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x